Technik logistiky

Marius Pedersen, a.s.

Miesto práce
Opatovská 1735, Trenčín
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 150 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• spolupráca pri implementácii nových projektov v rámci IS a nových technológií, ktoré sú ich súčasťou,
• prieskum trhu a vyhodnocovanie optimálnych technológií použitých pri realizácií projektov,
• nahrávanie údajov, tvorba výstupných zostáv, analýz, prehľadov a pod.
• zabezpečovanie požiadaviek z jednotlivých prevádzok a ich realizácia v IS, vrátane posudzovania opodstatnenosti a ich zjednotenia,
• plnenie samostatných cieľov stanovených vedením spoločnosti,

- práca v stabilnej spoločnosti
- dobré mzdové podmienky, základná mzda + osobné ohodnotenie na mesačnej báze
- možnosť vzdelávania a rozvoja
- mobilný telefón, notebook
- príspevky na DDS
- iné sociálne výhody

Do žiadosti uvádzajte konkrétnu pracovnú pozíciu, o ktorú máte záujem

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, dopravé

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

skúsenosti s novými technológiami v oblasti dopravy /RFID technológie, aplikácie .../,
znalosť legislatívy odpadového hospodárstva výhodou,
znalosť Aj, resp. NJ výhodou,
skúsenosti na podobnej pozícii výhodou,
zodpovednosť,
samostatnosť,
flexibilita,
komunikatívnosť.

Spoločnosť sa zaoberá najmä poskytovaním služieb v oblasti odpadového hospodárstva: zhromažďovanie, preprava, úprava, separácia odpadov, zneškodňovanie odpadov, skládkovanie.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3766197  Dátum zverejnenia: 21.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac