Technicko hospodársky pracovník

Marius Pedersen, a.s.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie a sledovanie pravidelných revízií - hasiacich prístrojov, zdvíhacích zariadení, STK vozidiel, opravy a kontrola mechanizácie a strojných zariadení
- evidencia a nahlasovanie škodových udalostí
- zabezpečovanie prevádzkyschopnosti a bezpečnosti techniky, vrátane pravidelnej údržby a opráv
- nákup materiálu, náhradných dielov a vybavenia prevádzky
- spolupráca pri tvorbe ročného rozpočtu prevádzky
- evidencia a sledovanie prevádzkových údajov - spotreba PL, mazadiel, olejov
- a pod.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

950 eur

materiálno - technické zabezpečenie
dobré pracovné podmienky
mzdové podmienky- základná mzda a osobné ohodnotenie vyplácané na mesačnej báze
práca v stabilnej firme
príspevky na DDS
rôzne príspevky zo sociálneho fondu
a iné

Žiadosť a profesijný životopis zasielajte e-mailom na uvedenú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

, technické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- komunikačné a prezentačné schopnosti
- schopnosť viesť obchodné rokovania
- znalosti v oblasti cestnej dopravnej techniky a mechanizmov výhodou
- skúsenosti na podobnej pozícii výhodou
- flexibilita, samostatnosť, precíznosť

Spoločnosť sa zaoberá poskytovaním služieb v oblasti odpadového hospodárstva: zhromažďovanie, preprava, úprava, separácia odpadov, zneškodňovanie odpadov na skládke a súvisiace činnosti v odpadovom hospodárstve

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Opatovská 1735
911 01 Trenčín

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Katarína Machalková
E-mail: poslať životopis
ID: 3685688   Dátum zverejnenia: 11.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   950 eur