Technicko hospodársky pracovník

Marius Pedersen, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 350 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie a sledovanie pravidelných revízií - hasiacich prístrojov, zdvíhacích zariadení, STK vozidiel, opravy a kontrola mechanizácie a strojných zariadení
- evidencia a nahlasovanie škodových udalostí
- zabezpečovanie prevádzkyschopnosti a bezpečnosti techniky, vrátane pravidelnej údržby a opráv
- nákup materiálu, náhradných dielov a vybavenia prevádzky
- spolupráca pri tvorbe ročného rozpočtu prevádzky
- evidencia a sledovanie prevádzkových údajov - spotreba PL, mazadiel, olejov
- a pod.

materiálno - technické zabezpečenie
dobré pracovné podmienky
mzdové podmienky- základná mzda a osobné ohodnotenie vyplácané na mesačnej báze
práca v stabilnej firme
príspevky na DDS
rôzne príspevky zo sociálneho fondu
vzdelávanie v oblasti práce s PC (Excel, Word, ...)
a iné

Žiadosť a profesijný životopis zasielajte e-mailom na uvedenú adresu. Uviesť názov pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- analyzovanie a riešenie problémov
- znalosti v oblasti cestnej dopravnej techniky a mechanizmov výhodou
- skúsenosti na podobnej pozícii výhodou
- flexibilita, samostatnosť, precíznosť

Spoločnosť sa zaoberá najmä poskytovaním služieb v oblasti odpadového hospodárstva: zhromažďovanie, preprava, úprava, separácia odpadov, zneškodňovanie odpadov, skládkovanie.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3685688  Dátum zverejnenia: 3.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac