Logo Mario Višňovský-EMAILA

Predajca Farby laky - EMAILA

Mario Višňovský-EMAILA

Miesto práce
Piešťany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
1 100 - 1 700 EUR/mesiachorná hranica u nás neexistuje, čím viac predáte, tým viac zarobíte

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pestrá, rôznorodá práca vo výbornom kolektíve.
Pracuje sa aj každú druhú sobotu od 8.00 do 12.00
Predaj tovaru, komunikácia so zákazníkom a poradenstvo, objednávanie, preberanie a uskladňovanie tovaru, vypracovávanie cenových ponúk, miešanie farieb a omietok, upratovanie prevádzky...
ostatné drobné práce na prevádzke spojené s chodom prevádzky

mzda načas, príplatky a príspevky podľa ZP, mimoriadne odmeny, nákup tovaru za zvýhodnené ceny. Extra príplatok za odpracovanú sobotu. Vianočné odmeny

Práca je viac vhodná pre muža, nakoľko niektoré farby vážia 25kg

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ideálne technický smer

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

práca na PC - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Slušné a príjemné, prozákaznícke vystupovanie. Komunikatívnosť, ochota, úsmev na tvári. Zodpovednosť , poriadkumilovnosť. Ochota učiť sa novým veciam a napredovať.
Ideálne nefajčiar.

Predávame farby všetkého druhu, miešanie farieb a autolakov, stavebniny...
sme 30 rokov na trhu.
12 zamestnancov
2 prevádzky v Piešťanoch

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 4731645  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac