Záhradník, Realizátor

Trávnikário s.r.o.

Miesto práce
Hrubá Borša
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
7 - 9 EUR/hod.mzda závisí od rokov praxe v záhradníctve

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme záhradníkov (realizátorov). Ak máš chuť pracovať, si zodpovedný a myslí ti to, vieš zamakať a nestrácaš dobrú náladu i počas dlhých pracovných dní si komunikatívny a baví ťa realizovať alebo zveľadovať už existujúce záhrady, hľadáme práve Teba. Sídlo máme v Hrubej Borši a odtiaľ sa presúvame po okolí Bratislava, Senec, Trnava.
Náplň práce je údržba záhrad, realizácie a revitalizácie záhrad ( od úpravy terénu po sadenie rastlín, stromov, mulčovanie až po pokládku trávneho koberca).
Ak si myslíš, že spĺňaš kritéria, neváhaj poslať životopis aj s fotkou na email: [email protected].

Tešíme sa na Teba

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárstvo, záhradníctvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Záhradnícka firma, ktorá sa zaoberá realizáciou a údržbami záhrad rôzneho typu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4035627  Dátum zverejnenia: 21.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.