Kuchař, kuchařka

MARINA RISTORANTE s.r.o.

Místo práce
Praha, Praha, Česká republika
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 70 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho kolektivu provozující restauraci a pizzerii na lodi s výhledem na Pražský hrad a Karlův most, hledáme kolegu/kolegyni na pozice:

- Kuchař/kuchařka, kteří by posílili náš stávající tým.

- Grillař/ka

- Pizzař/ka

- Přípravář/ka

- Cukrář/ka

Přestavěli jsme loď na stylovou italskou restauraci s otevřenou kuchyní, zakotvili u Alšova nábřeží a vybudovali tým profesionálů, srdcařů a nadšenců pro gastronomii. Hledáme teď posilu, prima parťáka, který poskytne našim hostům ten nejlepší servis a udělá vše pro to, aby host byl u nás spokojený a rád se k nám vracel.

Hledáme spolehlivého parťáka, který zůstal věrný gastru a má vášeň pro vaření.

Náplň práce
-nabízíme zajímavou a rozmanitou práci ve vysoké gastronomii
-příprava jídel a zodpovědnost za jejich výdej

směny - krátký/dlouhý týden

Požadujeme
- zkušenost s italskou, českou i světovou kuchyní
- samostatnost a zájem o gastronomii
- chuť a elán do práce

Nabízíme
- jistotu a stabilitu práce

- personální jídlo

- férové jednání

-zajímavé finanční ohodnocení

- multisport kartu

Naše práce nás baví, tak neváhejte a pojďte se přidat k nám.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 4372850  Dátum zverejnenia: 4.7.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc