Referent/ka strediska Správa cintorínov

MARIANUM - Pohrebníctvo mesta Bratislavy

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.07.2023
Od 1 100 EUR/mesiac(tarifný plat + osobné ohodnotenie). Tabuľkové odmeňovanie podľa Zákona č. 553/2003 Z. z. Štruktúra platu sa vypočíta na základe Vašej praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedie evidenciu o hrobových a urnových miestach (ďalej len „HaUM“) v internom systéme správy HaUM,
- priamo komunikuje s klientmi emailom, telefonicky alebo osobne na pracovisku správy cintorínov – pokladňa (priehradka),
- zabezpečuje uzatváranie nájomných zmlúv na HaUM a k tomu prislúchajúcich dokumentov, poskytuje klientom potrebné informácie o HaUM,
- zabezpečuje vydávanie potrebných dokumentov (rôzne druhy povolení, súhlasov pre klientov, kamenárov a pod.),
- prijíma platby za nájom HaUM a ďalších platieb súvisiacich so správou HaUM priamo na pokladni v hotovosti alebo kartou (v tejto súvislosti pracuje s ekonomickým programom – základy ako prijímanie, evidencia, storná platieb)
- eviduje platby prijaté bankovým prevodom za nájom HaUM,
- pripravuje podklady o nezaplatených hrobových miestach a urnových miestach,
- zabezpečuje potrebnú poštovú korešpondenciu s klientami (hlavne zasielanie upozornení, výpovedí nájomných zmlúv v prípade neplatičov a následná evidencia vrátených listov).

Osobné ohodnotenie, odmeny na polročnej báze, stravné lístky aj počas dovolenky, 5 dní voľna navyše, príspevok do 3. pilieru, výplata vždy na čas do jedenásteho v mesiaci, možnosť platového a karierneho rastu.

- z časového hľadiska budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov, všetky ponuky budú starostlivo posúdené
- bezúhonnosť
- tešíme sa na Váš životopis, motivačný list nás poteší
- pracovná zmluva sa uzatvára na dobu určitú na jeden rok, po roku možnosť ďalšieho predĺženia aj na dobu neurčitú
- nástup možný od 01.07.2023, alebo podľa dohody

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické, humanitné

Ostatné znalosti

Fakturácia - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Precíznosť, zodpovednosť, zvládnutá komunikácia so zákazníkmi na pokročilej úrovni, dochvíľnosť. Ochota učiť sa nové veci a proaktívny prístup.

MARIANUM - Pohrebníctvo mesta Bratislava je mestskou príspevkovou organizáciou od roku 1991. Tento podnik s vyše 160 zamestnancami spravuje, udržiava a prevádzkuje 18 cintorínov, bratislavské Krematórium a 2 vojnové cintoríny. Súčasne spravuje tiež 64 pomníkov a pamätníkov na území mesta.

MARIANUM - Pohrebníctvo mesta Bratislavy zabezpečuje aj tzv. doplňujúce činnosti, ako pohrebné služby, prevoz zosnulých doma i v zahraničí, výrobu a predaj vencov, kvetinových výrobkov, predaj sakrálnych predmetov. Vedie aj digitálnu evidenciu hrobových, urnových a kryptových miest vrátane grafického zobrazenia pohrebísk.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4561967  Dátum zverejnenia: 23.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac