Kontrolór hrobových miest

MARIANUM - Pohrebníctvo mesta Bratislavy

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.02.2023
Od 8,2 EUR/hod.Tabuľkové odmeňovanie podľa Zákona č. 553/2003 Z. z. Štruktúra platu (tarifný plat + osobné ohodnotenie) sa vypočíta na základe Vašej praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola ukončených prác vybudovaných/rekonštruovaných hrobových a urnových miest na cintorínoch v správe MARIANUM
- kontrola dodržiavania rozmerov hrobových/urnových miest v zmysle platného VZN 17/2012 Prevádzkový poriadok pohrebísk na území hl. mesta SR Bratislavy
- vedenie evidencie kontrolovaných hrobových a urnových miest
- vedenie záznamov o priestupkoch kontrolovaných hrobových a urnových miest
- príprava podkladov na komunikáciu s nájomcami hrobových a urnových miest vo veci porušenia rozmerov

Osobné ohodnotenie, odmeny na polročnej báze, nárok na "stravné lístky" aj počas dovolenky, 5 dní voľna navyše, príspevok do 3. piliera, výplata vždy na čas do jedenásteho v mesiaci, možnosť platového rastu. Výhody a istoty stabilnej spoločnosti.

- z časového hľadiska budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov
- preferujeme nástup do zamestnania čím skôr
- VP skupiny B podmienka
- skrátený pracovný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- technické myslenie
- zodpovedný prístup
- chuť pracovať
- spoľahlivosť

MARIANUM - Pohrebníctvo mesta Bratislava je mestskou príspevkovou organizáciou od roku 1991. Tento podnik s vyše 160 zamestnancami spravuje, udržiava a prevádzkuje 18 cintorínov, bratislavské Krematórium a 2 vojnové cintoríny. Súčasne spravuje tiež 64 pomníkov a pamätníkov na území mesta.

MARIANUM - Pohrebníctvo mesta Bratislavy zabezpečuje aj tzv. doplňujúce činnosti, ako pohrebné služby, prevoz zosnulých doma i v zahraničí, výrobu a predaj vencov, kvetinových výrobkov, predaj sakrálnych predmetov. Vedie aj digitálnu evidenciu hrobových, urnových a kryptových miest vrátane grafického zobrazenia pohrebísk.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4503512  Dátum zverejnenia: 18.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 8,2 EUR/hod.