Vybavovateľ/ka pohrebov

MARIANUM - Pohrebníctvo mesta Bratislavy

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
15.06.2022
Od 1 100 EUR/mesiac(tarifný plat + osobné ohodnotenie). Tabuľkové odmeňovanie podľa Zákona č. 553/2003 Z. z. Štruktúra platu sa vypočíta na základe Vašej praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prvý kontakt a komunikácia s pozostalými po zosnulom,
- pozostalým pomáha s výberom a realizáciou celého pohrebu,
- organizuje, pripravuje a v spolupráci s kolegami z iných oddelení zabezpečuje realizáciu a dôstojný priebeh pohrebného obradu,
- pri vybavovaní pohrebu oboznamuje pozostalých s kódexom pohrebníctva, zachováva patričnú pietu a primeranú komunikáciu,
- prideľuje termíny pohrebov a kremácií aj pre súkromné pohrebné služby,
- vystavuje objednávky a faktúry pre jednotlivé pohrebné služby a fyzické osoby,
- vybavuje osobné, telefonické, písomné a emailové podnety od klientov,
- vykonáva ostatnú súvisiacu administratívnu činnosť,
- pracuje s registračnou pokladňou.

Osobné ohodnotenie, odmeny na polročnej báze, stravné lístky aj počas dovolenky, 5 dní voľna navyše, príspevok do 3. pilieru, výplata vždy na čas do jedenásteho v mesiaci, možnosť platového a karierneho rastu.

- z časového hľadiska budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Všetky ponuky budú starostlivo posúdené,
- bezúhonnosť,
- tešíme sa na Váš životopis, motivačný list nás poteší,
- pracovná zmluva sa uzatvára na dobu určitú na jeden rok, po roku možnosť ďalšieho predĺženia aj na dobu neurčitú,
- nástup možný od 15.06.2022, alebo podľa dohody.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Fakturácia - Mierne pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Mierne pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Základy
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- zvládanie stresu,
- schopnosť sústredene počúvať,
- schopnosť empatickej aj asertívnej komunikácie.

MARIANUM - Pohrebníctvo mesta Bratislava je mestskou príspevkovou organizáciou od roku 1991. Tento podnik s vyše 160 zamestnancami spravuje, udržiava a prevádzkuje 18 cintorínov, bratislavské Krematórium a 2 vojnové cintoríny. Súčasne spravuje tiež 64 pomníkov a pamätníkov na území mesta.

MARIANUM - Pohrebníctvo mesta Bratislavy zabezpečuje aj tzv. doplňujúce činnosti, ako pohrebné služby, prevoz zosnulých doma i v zahraničí, výrobu a predaj vencov, kvetinových výrobkov, predaj sakrálnych predmetov. Vedie aj digitálnu evidenciu hrobových, urnových a kryptových miest vrátane grafického zobrazenia pohrebísk.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4324214  Dátum zverejnenia: 9.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac