Právnik(čka) a kontrolór(ka) organizácie

MARIANUM - Pohrebníctvo mesta Bratislavy

Miesto práce
Šafárikovo nám., Bratislava
Termín nástupu
1.10.2020
Od 1 400 EUR/mesiacTabuľkové odmeňovanie podľa Zákona č. 553/2003 Z. z. Štruktúra platu (tarifný plat + osobné ohodnotenie) sa vypočíta na základe Vašej praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kumulovaná pracovná pozícia, ktorá v sebe obsahuje interného firemného právnika a kontrolóra organizácie v jednej osobe.

Pomoc kolegom v právnych otázkach najmä v oblastiach: obchodného, pracovného a občianskeho práva. Znalosť zákona o pohrebníctve je výhoda.

Možná príprava dokumentov a podkladov pre externého právnika.

Kontrolná činnosť v organizácii. Zameranie na dodržiavanie lehôt, smerníc, BOZP a postupov práce.

Vybavovanie sťažností, podnetov našich klientov a občanov.

Osobné ohodnotenie, odmeny na polročnej báze, možnosť platového rastu, stravné lístky aj počas dovolenky, 5 dní voľna navyše, príspevok do 3. piliera, výplata vždy do jedenásteho v mesiaci, 100% úväzok = 7.5 hod.

- z časového hľadiska budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov

- preferujeme nástup čím skôr
- bezúhonnosť
- tešíme sa na Váš životopis a motivačný list
- pracovná zmluva sa uzatvára na dobu určitú na jeden rok, po roku možnosť ďalšieho predĺženia

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ - právo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Project - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

- dobrá orientácia v právnych oblastiach (obchodné, pracovné, občianske...)
- znalosť zákona o pohrebníctve je výhoda
- odolnosť voči stresu
- relevantná prax minimálne 5 rokov

MARIANUM - Pohrebníctvo mesta Bratislava je mestskou príspevkovou organizáciou od roku 1991. Tento podnik s vyše 160 zamestnancami spravuje, udržiava a prevádzkuje 18 cintorínov, bratislavské Krematórium a 2 vojnové cintoríny. Súčasne spravuje tiež 64 pomníkov a pamätníkov na území mesta.

MARIANUM - Pohrebníctvo mesta Bratislavy zabezpečuje aj tzv. doplňujúce činnosti, ako pohrebné služby, prevoz zosnulých doma i v zahraničí, výrobu a predaj vencov, kvetinových výrobkov, predaj sakrálnych predmetov. Vedie aj digitálnu evidenciu hrobových, urnových a kryptových miest vrátane grafického zobrazenia pohrebísk.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3964688  Dátum zverejnenia: 8.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac