Vybavovateľka - Vybavovateľ pohrebov, správa urnového hája

MARIANUM - Pohrebníctvo mesta Bratislavy

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
15.12.2020
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 050 EUR/mesiacTabuľkové odmeňovanie podľa Zákona č. 553/2003 Z. z. Štruktúra platu sa vypočíta na základe Vašej praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Organizuje, pripravuje a realizuje dôstojný priebeh pohrebného obradu v úzkej spolupráci s vedúcimi stredísk.
Pozostalým pomáha s výberom a realizáciou celého pohrebu.
Pri vybavovaní uvádza pozostalých v zmysle kódexu pohrebníctva, zachováva patričnú pietu.
Prideľuje termíny pohrebov a kremácií pre všetky pohrebné služby, zodpovedá za koordinovanie pohrebov, kremácií a prevoz zosnulých.
Vystavovanie objednávok pre súkromné pohrebné služby.
Správa urnového hája, vydávanie urien.
Administratívna činnosť.

Osobné ohodnotenie, odmeny na polročnej báze, stravné lístky aj počas dovolenky, 5 dní voľna navyše, príspevok do 3. piliera, výplata vždy do jedenásteho v mesiaci, možnosť platového rastu a kariérneho rastu.

Z časového hľadiska si môžeme dovoliť kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Nástup 15.09.2020 alebo podľa dohody.
Tešíme sa na Váš životopis, motivačný list nás poteší.
Proces zaškolenia.
Skúšobná doba tri mesiace.
Možnosť kariérneho rastu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ humanitného smeru výhodou (Sociálna práca, Špeciálna pedagogika...)

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

POHODA (účtovníctvo) - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Outlook - základy
Fakturácia - základy
Pokladňa - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Dôstojné vystupovanie, komunikácia na úrovni, empatia a zodpovednosť
Prístup orientovaný na zákazníka
Schopnosť zvládať stresové situácie
Manažérske zručnosti, zamerané na riadenie tímu a prevádzky výhodou

Pohrebníctvo mesta Bratislavy

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Šafárikovo námestie 3
811 02 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
ID: 3958602  Dátum zverejnenia: 30.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac