Správca Martinského Cintorína - (vedúci/a strediska)

MARIANUM - Pohrebníctvo mesta Bratislavy

Miesto práce
Trnavská cesta, Bratislava
Termín nástupu
01.03.2020
1 200 EUR/mesiacTabuľkové odmeňovanie podľa Zákona č. 553/2003 Z. z..

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na základe zverených kompetencií riadi, organizuje, koordinuje, kontroluje a zodpovedá za činnosť strediska.
Zodpovedá za:
a, dodržiavanie pracovnej disciplíny a plnenie úloh, najmä dôsledné dodržiavanie pracovného času s dôrazom na jeho efektívne využívanie všetkých jeho podriadených zamestnancov,
b, riadnu prevádzku, včasnú a riadnu údržbu a čistotu pracovísk a iných priestorov zvereného strediska v zmysle prevádzkového poriadku,
c, riadny priebeh a kvalitu pohrebných obradov na jednotlivých cintorínoch strediska v zmysle prevádzkového poriadku, Kódexu pohrebníctva a zažitých zvyklostí,
d, zodpovedá za dodržiavanie Kódexu pohrebníctva všetkými zamestnancami strediska.

V spolupráci s dopravno – mechanizačným strediskom navrhuje opravy mechanizácie strediska priebežne a v časovom predstihu tak, aby bolo možné včas zabezpečiť údržbu, čistenie a prevádzku pohrebiska.

Osobné ohodnotenie, príplatok za riadenie, odmeny na polročnej báze, stravné lístky aj počas dovolenky, 5 dní voľna navyše, príspevok do 3. pilieru, výplata vždy do jedenásteho v mesiaci, možnosť platového rastu.

Z časového hľadiska budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Vodičský preukaz skupiny B je podmienka.
Preferujeme nástup čím skôr.
Tešíme sa na Váš životopis.
Zaškoľovací proces.
Pracovná zmluva sa uzatvára na dobu určitú na jeden rok, po roku sa predĺži na dobu neurčitú.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Spôsobilosť aktívne riadiť a organizovať kolektív – prax v riadení tímov.
Orientácia na riešenie problémov, skúsenosti s ich riešením, zameranie na dosahovanie výsledkov a osobitne spokojnosť klientov.
Spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť, presnosť, zmysel pre detail, dôslednosť a časová flexibilita.
Komunikatívnosť a taktnosť v sociálnom styku, schopnosť empatie a sebaovládania.
Psychická odolnosť voči stresu, schopnosť pracovať pod tlakom a v časovej tiesni.
Technický spôsob myslenia je výhodou.

MARIANUM - Pohrebníctvo mesta Bratislava je mestskou príspevkovou organizáciou od roku 1991. Tento podnik s vyše 160 zamestnancami spravuje, udržiava a prevádzkuje 18 cintorínov, bratislavské Krematórium a 2 vojnové cintoríny. Súčasne spravuje tiež 64 pomníkov a pamätníkov na území mesta.

MARIANUM - Pohrebníctvo mesta Bratislavy zabezpečuje aj tzv. doplňujúce činnosti, ako pohrebné služby, prevoz zosnulých doma i v zahraničí, výrobu a predaj vencov, kvetinových výrobkov, predaj sakrálnych predmetov. Vedie aj digitálnu evidenciu hrobových, urnových a kryptových miest vrátane grafického zobrazenia pohrebísk.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3875051  Dátum zverejnenia: 20.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac