Osobný(ná) asistent(ka) riaditeľa organizácie, koordinátor(ka) projektov a procesov

MARIANUM - Pohrebníctvo mesta Bratislavy

Miesto práce
Šafárikovo námestie, Staré Mesto
Termín nástupu
01.03.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 350 EUR/mesiacTabuľkové odmeňovanie podľa Zákona č. 553/2003 Z. z.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koordinovanie rozsiahlej agendy projektov a procesov organizácie.
Vyhodnocovanie a kontrolovanie úloh, ktoré zadal riaditeľ organizácie.
Ekonomická činnosť (zadanie objednávok, prieskumy trhu, vyúčtovanie PHM).
Návrhy listov, príkazov, usmernení , tlačových správ, vnútorných oznámení.
Príprava podkladov na verejné obstarávanie.
Úzka spolupráca s riaditeľom organizácie na dennej báze, sledovanie dôležitých termínov a lehôt.

Osobné ohodnotenie, odmeny na polročnej báze, možnosť platového rastu, stravné lístky aj počas dovolenky, 5 dní voľna navyše, príspevok do 3. pilieru, výplata vždy do jedenásteho v mesiaci, 100% úväzok = 7.5 hod.

- z časového hľadiska budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov

- preferujeme nástup čím skôr
- bezúhonnosť
- tešíme sa na Váš životopis a motivačný list
- pracovná zmluva sa uzatvára na dobu určitú na jeden rok, po roku sa predĺži na dobu neurčitú

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

25.2.2020 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

manažment, alebo ekonomický smer

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Windows 10 - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- systematická, organizovaná a pedantná osobnosť
- odolnosť voči stresu, zvládanie výziev
- chuť učiť sa nové veci
- relevantná prax minimálne 3 rokov

Pohrebníctvo mesta Bratislavy

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Šafárikovo námestie 3
811 02 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
ID: 3869981  Dátum zverejnenia: 13.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac