Vybavovateľka - Vybavovateľ pohrebov

MARIANUM - Pohrebníctvo mesta Bratislavy

Miesto práce
Šafárikovo námestie, Staré Mesto
Termín nástupu
15.12.2019
1 000 - 1 150 EUR/mesiac1000 Eur (tarifný plat + osobné ohodnotenie). Tabuľkové odmeňovanie podľa Zákona č. 553/2003 Z. z. Štruktúra platu sa vypočíta na základe Vašej praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Organizuje, pripravuje a realizuje dôstojný priebeh pohrebného obradu v úzkej spolupráci s vedúcimi stredísk.
Pozostalým pomáha s výberom a realizáciou celého pohrebu.
Pri vybavovaní uvádza pozostalých v zmysle kódexu pohrebníctva, zachováva patričnú pietu.
Prideľuje termíny pohrebov a kremácií pre všetky pohrebné služby, zodpovedá za koordinovanie pohrebov, kremácií a prevoz zosnulých.
Vystavovanie objednávok pre súkromné pohrebné služby.

Osobné ohodnotenie, odmeny na polročnej báze, stravné lístky aj počas dovolenky, 5 dní voľna navyše, príspevok do 3. piliera, výplata vždy do jedenásteho v mesiaci, možnosť platového rastu a kariérneho rastu.

Z časového hľadiska si môžeme dovoliť kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Nástup 15.12.2019 alebo podľa dohody.
Tešíme sa na Váš životopis, motivačný list nás poteší.
Zaškoľovací proces.
Pracovná zmluva sa uzatvára na dobu určitú na jeden rok, po roku sa predĺži na dobu neurčitú. Skúšobná lehota tri mesiace.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ humanitného smeru výhodou (Sociálna práca, Špeciálna pedagogika...)

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

POHODA (účtovníctvo) - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Fakturácia - Základy
Pokladňa - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Dôstojné vystupovanie, komunikácia na úrovni, empatia a zodpovednosť
Prístup orientovaný na zákazníka
Schopnosť zvládať stresové situácie
Manažérske zručnosti, zamerané na riadenie tímu a prevádzky výhodou

MARIANUM - Pohrebníctvo mesta Bratislava je mestskou príspevkovou organizáciou od roku 1991. Tento podnik s vyše 160 zamestnancami spravuje, udržiava a prevádzkuje 18 cintorínov, bratislavské Krematórium a 2 vojnové cintoríny. Súčasne spravuje tiež 64 pomníkov a pamätníkov na území mesta.

MARIANUM - Pohrebníctvo mesta Bratislavy zabezpečuje aj tzv. doplňujúce činnosti, ako pohrebné služby, prevoz zosnulých doma i v zahraničí, výrobu a predaj vencov, kvetinových výrobkov, predaj sakrálnych predmetov. Vedie aj digitálnu evidenciu hrobových, urnových a kryptových miest vrátane grafického zobrazenia pohrebísk.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3816362  Dátum zverejnenia: 22.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 150 EUR/mesiac1000 Eur (tarifný plat + osobné ohodnotenie). Tabuľkové odmeňovanie podľa Zákona č. 553/2003 Z. z. Štruktúra platu sa vypočíta na základe Vašej praxe.