Kvetinár(ka) v dohľadnej dobe Vedúca(ci) kvetinárstva

MARIANUM - Pohrebníctvo mesta Bratislavy

Miesto práce
Šafárikovo námestie, Staré Mesto
Termín nástupu
1.1.2020
1 050 - 1 150 EUR/mesiac1150 Eur (tarifný plat + osobné ohodnotenie). Tabuľkové odmeňovanie podľa Zákona č. 553/2003 Z. z. Štruktúra platu sa vypočíta na základe Vašej praxe. Možnosť platového rastu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aranžuje kvety, kytice, vence na stredisku "Viazareň vencov" (príprav a aranžovanie kvetov).

Po dokončení kvetinárstva na Šafárikovom námestí riadi prevádzku firemného kvetinárstva. Práca s pokladňou, objednávky tovaru, riadenie pracovnej smeny, komunikácia so strediskom Viazarne vencov (aranžovanie kvetov).

Kvetinárstvo by malo byť dokončené v priebehu januára 2020.

Osobné ohodnotenie, odmeny na polročnej báze, stravné lístky aj počas dovolenky, 5 dní voľna navyše, príspevok do 3. pilieru, výplata vždy do jedenásteho v mesiaci, možnosť platového rastu a kariérneho rastu.

Z časového hľadiska budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Vodičský preukaz skupiny B.
Orientačný nástup k 1.1.2020 alebo podľa dohody.
Tešíme sa na Váš životopis.
Zaškoľovací proces.
Pracovná doba Viazareň vencov 05:00-13:00
Pracovná doba Kvetinárstvo 08:00-16:00 (orientačne)
Pracovná zmluva sa uzatvára na dobu určitú na jeden rok, po roku sa predĺži na dobu neurčitú.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

záhradník, kvetinár

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Vzťah k práci s kvetmi, chuť manuálne pracovať, kreativita, a precíznosť, skúsenosť s riadením ľudí, obchodný duch, ochota učiť sa nové veci.

MARIANUM - Pohrebníctvo mesta Bratislava je mestskou príspevkovou organizáciou od roku 1991. Tento podnik s vyše 160 zamestnancami spravuje, udržiava a prevádzkuje 18 cintorínov, bratislavské Krematórium a 2 vojnové cintoríny. Súčasne spravuje tiež 64 pomníkov a pamätníkov na území mesta.

MARIANUM - Pohrebníctvo mesta Bratislavy zabezpečuje aj tzv. doplňujúce činnosti, ako pohrebné služby, prevoz zosnulých doma i v zahraničí, výrobu a predaj vencov, kvetinových výrobkov, predaj sakrálnych predmetov. Vedie aj digitálnu evidenciu hrobových, urnových a kryptových miest vrátane grafického zobrazenia pohrebísk.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3815604  Dátum zverejnenia: 22.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 050 - 1 150 EUR/mesiac1150 Eur (tarifný plat + osobné ohodnotenie). Tabuľkové odmeňovanie podľa Zákona č. 553/2003 Z. z. Štruktúra platu sa vypočíta na základe Vašej praxe. Možnosť platového rastu.