1 350 - 1 600 EUR

Špecialista(tka) verejného obstarávania

MARIANUM - Pohrebníctvo mesta Bratislavy

Miesto práce
Šafárikovo nám., Bratislava
Termín nástupu
1.12.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre organizáciu zabezpečuje proces verejného obstarávania v súlade s platnou legislatívou.

Komplexné zabezpečovanie procesnej stránky organizovania jednotlivých metód verejného obstarávania s rozhodujúcim vplyvom na výber ekonomicky najvhodnejšieho zmluvného partnera a s ním súvisiace vynakladanie finančných prostriedkov vykonávané zamestnancom.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1350 Eur (tarifný plat + osobné ohodnotenie). Tabuľkové odmeňovanie podľa Zákona č. 553/2003 Z. z. Štruktúra platu sa vypočíta na základe Vašej praxe.

Osobné ohodnotenie, príplatok za riadenie, odmeny na polročnej báze, možnosť platového rastu, stravné lístky aj počas dovolenky, 5 dní voľna navyše, príspevok do 3. pilieru, výplata vždy do jedenásteho v mesiaci, 100% úväzok = 7.5 hod.

- z časového hľadiska budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov
- táto pracovná pozícia nie je vhodná pre "juniornejších" kandidátov
- preferujeme nástup čím skôr
- znalosť legislatívy a právnych predpisov
- bezúhonnosť
- tešíme sa na Váš životopis a motivačný list
- pracovná zmluva sa uzatvára na dobu určitú na jeden rok, po roku sa predĺži na dobu neurčitú

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia, právo, obdobný relevantný odbor

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- výborná znalosť procesov a legislatívy VO
- odolnosť voči stresu
- nekonfliktná povaha a teamový hráč
- relevantná prax minimálne 5 rokov

Pohrebníctvo mesta Bratislavy

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Šafárikovo námestie 3
811 02 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Michal Sabo
E-mail: poslať životopis
ID: 3799718   Dátum zverejnenia: 31.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1350 Eur (tarifný plat + osobné ohodnotenie). Tabuľkové odmeňovanie podľa Zákona č. 553/2003 Z. z. Štruktúra platu sa vypočíta na základe Vašej praxe.