Vodič pohrebného vozidla

MARIANUM - Pohrebníctvo mesta Bratislavy

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.10.2019
1 000 - 1 100 EUR/mesiac1000 Eur (tarifný plat + osobné ohodnotenie, platová kompenzácia za sťažený výkon, príplatok za zmennosť). Tabuľkové odmeňovanie podľa Zákona č. 553/2003 Z. z. Štruktúra platu sa vypočíta na základe Vašej praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Manipulácia a prevoz zosnulých osôb.
V prípade potreby riadenie nákladného automobilu (VP skupina C)

Osobné ohodnotenie, príplatok za výkon, odmeny na polročnej báze, stravné lístky aj počas dovolenky, 5 dní voľna navyše, príspevok do 3. pilieru, výplata vždy do jedenásteho v mesiaci, možnosť platového rastu.

Z časového hľadiska budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Možnosť zvýšenia platu po skúšobnej dobe.
Preferujeme nástup čím skôr.
Tešíme sa na Váš životopis.
Pracovná zmluva sa uzatvára na dobu určitú na jeden rok, po roku sa predĺži na dobu neurčitú.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Slušné vystupovanie a empatia, fyzická zdatnosť, aktívny vodič.

MARIANUM - Pohrebníctvo mesta Bratislava je mestskou príspevkovou organizáciou od roku 1991. Tento podnik s vyše 160 zamestnancami spravuje, udržiava a prevádzkuje 18 cintorínov, bratislavské Krematórium a 2 vojnové cintoríny. Súčasne spravuje tiež 64 pomníkov a pamätníkov na území mesta.

MARIANUM - Pohrebníctvo mesta Bratislavy zabezpečuje aj tzv. doplňujúce činnosti, ako pohrebné služby, prevoz zosnulých doma i v zahraničí, výrobu a predaj vencov, kvetinových výrobkov, predaj sakrálnych predmetov. Vedie aj digitálnu evidenciu hrobových, urnových a kryptových miest vrátane grafického zobrazenia pohrebísk.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3760357  Dátum zverejnenia: 11.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 100 EUR/mesiac1000 Eur (tarifný plat + osobné ohodnotenie, platová kompenzácia za sťažený výkon, príplatok za zmennosť). Tabuľkové odmeňovanie podľa Zákona č. 553/2003 Z. z. Štruktúra platu sa vypočíta na základe Vašej praxe.