Vodič MKD

Marián Simeon

Miesto práce
Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

2 voľné pozície vodič MKD triedy C+E, víkendy doma, stabilné trasy
Plat : od 1600,- Eur v čistom

Práca v stabilnej spoločnosti 28 rokov na trhu.
Adekvátne mzdové ohodnotenie.
Stabilné trasy.
Rodinná atmosféra.

Informácie o výberovom konaní

Volať 0918900600 alebo osobne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B, C, E

Chuť pracovať
Serióznosť
digitálna karta, KKV, psychotesty , lekárska prehliadka

V súčasnosti firma pracuje pre viacero spoločností, avšak neodmietne ani jednorazové zákazky pre iné firmy. Budovanie svojho mena postavila na profesionalite svojich šoférov, ktorí musia byť okrem výborných šoférov predovšetkým ľuďmi, ktorí sú zodpovední a spoľahliví, a tak sa stavajú aj k svojej práci. Firma si je vedomá aj toho, že bez moderných a spoľahlivých strojov sa nedá napredovať. Na prepravu využíva 24 automobilov nosnosti od 600 kg do 24 000 kg. Zákazníkom zabezpečuje všetko, čo sa týka dopravy tovarov, colné služby s úplným ručením v colnom dlhu. Poskytuje poradenské služby a ponúka na využitie svoje skladové priestory, ktoré slúžia aj ako medzisklad.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3832258  Dátum zverejnenia: 19.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac