Logo Marián Kálus Servis INVO

Odborný zástupca výdajne zdravotníckych potrieb

Marián Kálus Servis INVO

Miesto práce
Slnečná 1, Kováčová
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac+ odmeny podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vydávanie zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu výdajne zdravotníckych potrieb.
- vydávanie zdravotníckych pomôcok na poukaz a spracovanie dokladov pre zdravotné poisťovne.
- poskytovanie poradenstva pacientom.
- kontrolovanie cien zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu v súlade s aktuálnym cenníkom výdajne.
- preberanie kvantitatívnych zásielok, kontrolovanie správnosti uloženia a uskladnenia zdrav. pomôcok a zdravotníckeho materiálu.
- vykonávanie administratívnych prác súvisiacich s chodom výdajne zdrav. potrieb

- Podpora vzdelávania
- Príspevok na poplatky v komorách 100%
- Príspevok na DDS
- Zvýhodnený nákup v našej výdajni

V prípade záujmu zasielajte životopis na adresu: [email protected], kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ II.stupňa v odbore farmácia, VŠ I.stupňa v odbore zdravotnícke a diagnostické pomôcky, alebo SZŠ v odbore farmaceutický laborant a má špecializáciu v špecializačnom odbore zdravotnícke pomôcky alebo v špecializačnom odbore lekárenstvo

- bežná užívateľská práca s PC
- zodpovedný prístup
- samostatnosť, zodpovednosť, komunikatívnosť
- licencia na výkon činnosti ODBORNÝ ZÁSTUPCA vo výdajni

Firma Servis INVO vznikla v roku 1991. Naša firma distribuuje zdravotnícke pomôcky na celom území Slovenska pre deti a dospelých – mechanické, elektrické vozíky, kočíky, elektrické postele, elektrické zdviháky, toaletný program, chodítka …a zároveň poskytujeme servis a poradenstvo.
www.servisinvo.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Marián Kálus
E-mail: poslať životopis
ID: 4073191  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac