Čašník/čašníčka

Marián Chovanec

Miesto práce
Nábrežie slobody, Púchov
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
540,00€ + príplatky + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluhovanie zákazníkov v gastronomických zariadeniach a komunikácia s nimi.
Dodržiavanie stanovených gastronomických pravidiel obsluhy hostí.
Prestieranie stolov, dodržiavanie správnych zásad stolovania.
Komplexná starostlivosť o zákazníka (poskytovanie servisu pri výbere jedál a nápojov).
Prijímanie objednávok od zákazníkov, ich vybavovanie a vyúčtovanie.
Riešenie reklamácií a sťažností zákazníkov.
Kontrolovanie stavu gastronomického zriadenia, udržiavanie poriadku a čistoty.
Kontrolovanie stavu skladových zásob, dopĺňanie tovaru.
Koordinácia študentov a brigádnikov.

Zamestnanecké stravovanie, možnosť využívania služieb - wellness, fitness, bowling, športoviská, masáže....

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, zodpovednosť, zmysel pre poriadok, príjemné vystupovanie, kolektívnosť.

Prevádzkovanie zariadení slúžiacich k regenerácii a rekondícii.

Komfort a aktívny relax, ktorý prekoná vaše očakávania.

Hotel Sport Aqua*** je situovaný v atraktívnej lokalite neďaleko centra mesta Púchov priamo na brehu rieky Váh. Novootvorený hotel ponúka svojim hosťom ubytovanie v moderne zariadených a priestranných izbách a apartmánoch s balkónom a panoramatickým výhľadom na hladinu rieky. Hotel je súčasťou multifunkčného objektu s prepojenosťou služieb, vďaka čomu dokáže uspokojiť najvyššie nároky svojich hostí.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3594381  Dátum zverejnenia: 6.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 540,00€ + príplatky + odmeny