Asistent predaja nábytku

Marián Burda - LAGÚNA ŠTÝL

Miesto práce
Staničná, Snina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
600 EUR/mesiac+ odmeny a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívny predaj a komunikácia so zákazníkom
- zákaznícky servis/poradenstvo
- práca s peniazmi a pokladňou
- objednávanie tovaru, komunikácia s dodávateľmi, vybavovanie reklamácii
- príjem a kontrola dodaného tovaru do skladu
- uskladňovanie prijatých zásob nábytku do skladov a miest na to určených
- označovanie uskladneného tovaru a tovaru informačnými štítkami.
- vyskladňovanie materiálových a tovarových zásob zo skladu na základe prijatých objednávok, balenie tovaru a príprava nábytku na expedíciu
- manipulácia s tovarom na predajni a v sklade - práca s ťažkými bremenami
- administratívna práca na predajni- správa e-shopu
- zabezpečenie plynulého chodu e-shop predaja
- spracovanie objednávok e-shopu
- reporting
- zodpovednosť za obchodné výsledky a plnenie plánu a dosahovanie cieľov
spoločnosti

- príjemné pracovné prostredie
- práca v mladom kolektíve
- zamestnanecké zľavy
- motivujúce finančné ohodnotenie
- výplata načas

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Hľadáme do nášho tímu spoľahlivého zodpovedného kolegu (m/ž) s praxou v oblasti predaja, s príjemným vystupovaním, so schopnosťou samostatne sa rozhodovať a riešiť úlohy, s dobrým slovným a písomným prejavom, technicky a počítačovo gramotného, so zmyslom pre detail. Ak sú tieto vlastnosti Tvojimi prednosťami, máš chuť pracovať a učiť sa nové veci, potom hľadáme práve Teba.

Sme firma s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti gastronómie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3919759  Dátum zverejnenia: 3.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 600 EUR/mesiac