Asistent/ka predaja pre našu predajňu - Trenčín

Marián Banič

Miesto práce
OKAY Elektrospotrebiče, Belá 6988, okres Trenčín
Termín nástupu
01.06.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

budete pomáhať zákazníkom pri výbere a nákupe elektrospotrebičov a ponúkať im splátkové systémy
budete sa starať o svoju sieť stálych zákazníkov
budete sa pravidelne vzdelávať v oblasti elektrospotrebičov a zákazníckeho servisu

Ponúkame:

perspektívne a atraktívne zamestnanie v profesionálnom tíme
moderné zázemie silnej spoločnosti
motivujúce finančné ohodnotenie
pravidelné vzdelávanie v oblasti elektrospotrebičov a zákazníckeho servisu, čo využijete v pracovnom i osobnom živote

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím Váš životopis s prípadnou aktuálnou fotografiou. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem a oznamujeme, že kontaktovaní na výberové konanie budú len vybraní uchádzači. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

obchod

Počet rokov praxe

1

STE aktívny a dynamický
STE cieľavedomý, MÁTE skúsenosti s predajom a VIETE, čo je ťah na bránku!!!
VYZNAČUJETE sa pozitívnym myslením a orientáciou na výkon
MÁTE príjemné vystupovanie a viete komunikovať
STE ochotný fyzicky pracovať
STE časovo flexibilný
POZNÁTE svoje silné stránky
VIETE, že pre svoju ÚSPEŠNÚ kariéru musíte niečo obetovať

Od roku 1994 sme sa stali jedným z najväčších predajcov elektrospotrebičov s najširšou sieťou vlastných predajní v Českej republike. Expandovali sme aj na Slovensko. Dnes tvorí naša predajná sieť 150 predajní v Českej a Slovenskej republike.
Spoločnosť OKAY Slovakia vstúpila na slovenský trh v roku 2002. Od začiatku sa radíme medzi hlavných hráčov na trhu a svoju pozíciu neustále posilňujeme. Túto víziu sa nám darí napĺňať najmä vďaka našim verným zákazníkom. Sme právom hrdí na to, že naša firma zastáva stabilnú pozíciu na trhu, je zdravá a expanduje.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3066273  Dátum zverejnenia: 17.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou