Predavačka v potravinách SAMA Križovany nad Dudváhom, Špačince

Mária Velšicová - FEVA

Miesto práce
Križovany nad Dudváhom, Špačince, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme predavačku na TPP alebo na brigádu na 4 hodiny do predajne potravín Sama /sukromník/v obci Križovany nad Dudváhom alebo Špačince: Pracovná pozícia - predavačka (blokovanie, vykladanie tovaru,nárezový stroj, starostlivosť o predajňu. Životopisi posielajte na email: [email protected].
Nástup možný ihned!!Prax vítaná aj finančné ohodnotená.Čistá mzda 600€ + stravné listky ,brigádne 4€ na hod brutto

odmeny od Tržby

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

FEVA /SAMA/potraviny samoobsluha

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3221939  Dátum zverejnenia: 22.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou