Špecialista reportingu

MARESI Foodbroker, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava II, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti FMCG so sídlom v Bratislave hľadá zodpovednú a spoľahlivú osobu s excelentnou znalosťou MS excelu, analytickým myslením, skúsenosťami v controllingu a výbornou znalosťou nemeckého jazyka na pozíciu controllingu a reportingu.

Náplň práce:

• tvorba budgetov a finančných plánov, ich aktualizácia a controlling
• porovnávanie a zdôvodňovanie odchýlok voči plánom a predošlým rokom, príprava prognóz
• úzka spolupráca s účtovníčkou, spolupráca so všetkými oddeleniami spoločnosti
• príprava výkazov mesačnej uzávierky a pravidelný mesačný reporting na materskú spoločnosť a koncern v Rakúsku
• príprava pravidelných interných reportov
• príprava smerníc, dokumentácií a implementácia opatrení z koncernu
• zastrešovanie EDI komunikácie so zákazníkmi
• kalkulácie, ad-hoc reporty, analýzy, projekty a prezentácie
• zastrešenie komunikácie s externým IT partnerom

Ponúkame :
Zázemie medzinárodnej spoločnosti, stabilnú a zaujímavú prácu, využitie jazykových znalostí, flexibilná pracovná doba, skvelý kolektív, motivujúce finančné ohodnotenie a systém zamestnaneckých výhod

Pozícia je na dobu určitú počas zastupovania na materskej dovolenke. V prípade záujmu o túto pozíciu prosím zašlite svoj životopis v slovenskom a nemeckom jazyku na email :
[email protected] .

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Základy
Microsoft Excel - Expert
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požiadavky na kandidátov:

• VŠ vzdelanie a minimálne 2-ročná prax v controllingu
• výborná znalosť nemeckého jazyka (slovom aj písmom)
• znalosť anglického jazyka výhodou
• základná orientácia v účtovníctve (výsledovka, súvaha)
• excelentná znalosť MS Office, predovšetkým MS Excel (úroveň - expert), MS Powerpoint, MS Word
• silné analytické myslenie
• zodpovedná, spoľahlivá, dôsledná osoba so zmyslom pre termíny, osoba samostatná, súčasne ale i tímový hráč

Naša spoločnosť poskytuje služby v odbyte (dovoz a distribúcia potravín a drogérie) a marketingu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1490997  Dátum zverejnenia: 7.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou