Bratislava - klientský pracovník

MAREMI Group s.r.o.

Miesto práce
Drieňová, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 800 EUR/mesiac1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dynamická práca (interiér, exteriér), obsluha zákazníkov, vybavovanie a zadávanie objednávok, zákaznícky servis, zber dát a informácií, obsluha online interného systému.

Nadšandardný plat bez limitov, denné až ročné odmeny, kariéra, vzdelávanie na náklady spoločnosti, pravidelná rekreácia a tímové akcie,...

Sme spoločnosť zabezpečujúca prozákaznícke a personálne služby pre spol. Slovakia Energy s.r.o. (najväčší nezávislý dodávateľ energií na Slovensku)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, ambicióznosť, ochota učiť sa nové veci, prax s prácou s klientami nie je podmienkou ale výhodou,....

Sme spoločnosť zabezpečujúca personálne služby pre vybraných obchodných partnerov.
ID: 3669710  Dátum zverejnenia: 16.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 800 EUR/mesiac1200