Teamový manager

MAREMI Group s.r.o.

Miesto práce
Staničná 7/A, 94901 Nitra, okres Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1500+

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Teamový manager predstavuje prácu v dynamickom pracovnom prostrední, začínajúc prácou so zákazníkom, budovanie pozitívnych vzťahov na pracovisku, budovanie a riadenie teamu obchodných zástupcov, účelová marketingová činnosť, zodpovednosť za zverený team a jeho výsledky, .....

Ponúkame stabilný i motivačný výplatný systém, ďalší kariérny rast, stabilitu nadnárodnej spoločnosti, dynamické a flexibilné pracovné prostredie i pracovný čas, možnosť služobného auta i na súkromné účely, finančné odmeny nad rámec výplaty, školiaci systém na náklady spoločnosti, pravidelné team building akcie a iné

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, ochota učiť na novým veciam, časová flexibilita, lojálnosť, ambicióznosť, priebojnosť, zmyslel pre dosahovanie výsledkov, zodpovednosť, samostatnosť, prax v obore výhodou.

Sme spoločnosť zabezpečujúca personálne služby pre vybraných obchodných partnerov.
ID: 3295783  Dátum zverejnenia: 16.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500+