Trainee na oddelení Kvality

Marelli Kechnec Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Magneti Marelli Slovakia, Kechnec
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
4,8 EUR/hod.Po 6 mesiacoch možnosť navýšenia mzdy na základe pozitívneho feedbacku a väčšej špecializácie na 5.50 €.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si študentom vysokej školy?

Máš záujem získať nové skúsenosti, zručnosti a vedomosti? Vieš čítať technické výkresy? Ak áno pošli nám svoj životopis.

V našej spoločnosti nájdete možnosť širokého uplatnenia sa v rôznych oblastiach: údržba, výroba, kvalita, logistika, HR, výrobné inžinierstvo...

Momentálne hľadáme trainee s technickou školou na oddelení kvality, ktorý sa bude podieľať na:

• dennom reportingu, zapisovaní a vytváraní pariet
• administratívnej výpomoci
• spracovaní dát z meraní a laboratórnych testov
• obsluhe meracích zariadení na vstupnej kontrole

• Rôzne firemné akcie (Športové aktivity, Mikuláš, Vianočný večierok, Family´s days, Teambuildingy, rôzne workshopy….)
• Multisport karta: univerzálna karta na voľné vstupy do rôznych športových zariadení, každý deň počas týždňa - mesiaca - roka
• Bezplatná kyvadlová doprava na vybraných trasách
• Možnosť kariérneho postupu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • komunikatívnosť, spoľahlivosť, flexibilita, presnosť, zodpovednosť
  • proaktivita, ochota učiť sa a získavať nové skúsenosti
  • anglický jazyk na komunikatívnej úrovni

Marelli is an international company founded in Italy in 1919, committed to the design and production of hi-tech systems and components for the automotive sector, based in Italy (Corbetta, Milan)
With a turnover of € 7,9 billion in 2017, about 43,000 employees, 85 production units and 15 R&D Centres, the Group has a presence in 20 countries (Italy, France, Germany, Spain, United Kingdom, Poland, Czech Republic, Romania, Russia, Serbia, Slovakia, Turkey, USA, Mexico, Brazil, Argentina, China, Japan, India, Malaysia).
Marelli Slovakia is located in the Kechnec Industrial Park, near Košice, where the company employs about 1000 employees through two production plants.
The Electronic Systems plant focuses on the production of infotainment, clusters, electronic control units and new products - Inverter systems, Battery management system and Automotive lights devices. Powertrain (part of Drive Line Business Line) products are GDI (high pressure) pumps, throttle bodies, air intake manifolds.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Mikita
E-mail: poslať životopis
ID: 4482439  Dátum zverejnenia: 28.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 4,8 EUR/hod.