PRACOVNÁ PONUKA
„Marel nie je len práca, sme tím. Nájdete tu veľa priateľských ľudí, ktorí vám pomôžu vo všetkom, čo potrebujete.“

Chceš pracovať v tíme odborníkov? Hľadáme elektromontérov

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď
Od 1 236 EUR/mesiacNástupný plat od 1236 EUR mesačne brutto (základná mzda je 1030 EUR + variabilná zložka vyplácaná na mesačnej báze 206 EUR) + príplatok na dochádzanie +13. plat.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej spoločnosti hľadáme skúsených elektromontérov, ktorý majú platné Osvedčenie o odbornej el. spôsobilosti. Ak radi pracujete v tíme a preferujete rozmanitú prácu, v tom prípade hľadáme práve Vás.Pre zamestnancov sa snažíme vytvoriť tie najvhodnejšie pracovné podmienky a priateľskú pracovnú atmosféru.

Elektromontér je zodpovedný za inštaláciu elektrických komponentov do zložitých strojov, zodpovedný za kvalitu produktu.

Práca je na 2 zmeny (ranná+poobedná - 8h).

Hlavné úlohy a zodpovednosti:

- montáž elektropanelov

- oživovanie strojov

- testovanie strojov

- nahrávanie programov do strojov

- údržba a oprava elektrických zariadení podľa potreby

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

- platné oprávnenie pre činnosť na elektr. zariadeniach

- čítanie elektrotechnických výkresov

- prax na požadovanej pozícii

Podmienky a benefity:

  • 13. plat
  • nadčasy preplácané nad rámec zákonníka práce
  • príspevok na dopravu do zamestnania
  • príspevok na ubytovanie pri presťahovaní sa nad 60 km - do 250 € mesačne počas dvoch rokov
  • príspevok na regeneráciu pracovnej sily
  • náborová odmena až do výšky 1000 €
  • vlastná kuchyňa a jedáleň (zabezpečenie raňajok a obedov)
  • nápojový program na pracovisku
  • bohatý sociálny program a firemné aktivity
  • príspevky pri pracovných jubileách
  • spoločenské akcie a akcie pre deti zamestnancov
  • vitamínové poukážky
  • príspevok do III. piliera
  • psychologická poradňa

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Spoločnosť Marel Slovakia s.r.o., založená ako strojársky výrobný závod v Nitre, je členom skupiny Marel. Marel vyrába celú škálu rôznych strojných zariadení, odkosťovacie linky, inteligentné linky na úpravu a porcovanie mäsa ako aj integrované počítačové systémy vyvinuté pre rôzne spracovateľské sektory potravinárskeho priemyslu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Oddelenie ľudských zdrojov
E-mail: poslať životopis