PRACOVNÁ PONUKA
„Marel nie je len práca, sme tím. Nájdete tu veľa priateľských ľudí, ktorí vám pomôžu vo všetkom, čo potrebujete.“

Elektromontér

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď
1 236 EUR/mesiacNástupný plat od 1236 EUR mesačne brutto (základná mzda je 1030 EUR + variabilná zložka vyplácaná na mesačnej báze 206 EUR) + príplatok na dochádzanie +13. plat.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste hrdý nato, čo ste dnes v práci urobili?

Naši zamestnanci áno.

Do našej spoločnosti hľadáme skúsených elektromontérov, ktorý majú platné Osvedčenie o odbornej el. spôsobilosti . Ako elektromontér budete zodpovedný za inštaláciu elektrických komponentov do zložitých strojov a zodpovedný za kvalitu produktu.

Práca je na 2 zmeny (ranná+poobedná - 8h).

Nástupný plat od 1236 EUR mesačne brutto (základná mzda je 1030 EUR + variabilná zložka vyplácaná na mesačnej báze 206 EUR) + príplatok na dochádzanie +13. plat.

Hlavné úlohy a zodpovednosti:

- montáž elektropanelov

- oživovanie strojov

- testovanie strojov

- nahrávanie programov do strojov

- údržba a oprava elektrických zariadení podľa potreby

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

- platné oprávnenie pre činnosť na elektr. zariadeniach

- čítanie elektrotechnických výkresov

- prax na požadovanej pozícii

Podmienky a benefity:

* 13. plat

* nadčasy preplácané nad rámec zákonníka práce

* príspevok na dopravu do zamestnania podľa vzdialenosti bydliska do zamestnania v km (od 7 do 180 EUR)

* príspevok na ubytovanie pri presťahovaní sa nad 60 km - do 250 eur mesačne počas dvoch rokov

* príspevok na regeneráciu pracovnej sily

* vlastná kuchyňa a jedáleň (zabezpečenie raňajok a obedov)

* nápojový program na pracovisku

* bohatý sociálny program a firemné aktivity

* príspevky pri pracovných jubileách

* spoločenské akcie a akcie pre deti zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Spoločnosť Marel Slovakia s.r.o., založená ako strojársky výrobný závod v Nitre, je členom skupiny Marel. Marel vyrába celú škálu rôznych strojných zariadení, odkosťovacie linky, inteligentné linky na úpravu a porcovanie mäsa ako aj integrované počítačové systémy vyvinuté pre rôzne spracovateľské sektory potravinárskeho priemyslu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Oddelenie ľudských zdrojov
E-mail: poslať životopis