PRACOVNÁ PONUKA
„Marel nie je len práca, sme tím. Nájdete tu veľa priateľských ľudí, ktorí vám pomôžu vo všetkom, čo potrebujete.“

Inžinier technickej dokumentácie transférových projektov

Miesto práce
Nitra
1 700 - 2 210 EUR/mesiacNástupný plat 2040 Eur (základná mzda 1700 EUR + 20% variabilná zložka vyplácaná na mesačnej báze) + príplatok na dochádzanie +13. plat. Dohoda na vyššej základnej mzde je možná v závislosti od predchádzajúcich pracovných skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Presun výroby výrobku z inej pobočky (interný zákazník) do Nitry v súlade s požiadavkami zákazníka na technickú stránku výrobku
2. Riadenie celej komunikácie medzi Nitrou a jej interným zákazníkom s najväčším dôrazom na riadenie komplexného presunu technickej dokumentácie a jej implementácie v Nitre
3. V spolupráci s lokálnym transfer tímom zabezpečuje technicko-komunikačný tok nových výrobkov do Nitry v celom procese až po fázu dosiahnutia pravidelných objednávok výrobkov
4. Definuje a implementuje požadované procesy kvality
5. Riadi proces presunu všetkých konštrukčných zmien na výrobku spolu s presunom výrobku od interného zákazníka a riadi proces zapracovania týchto zmien do výrobného procesu v Nitre
6. Riadi presun jednotlivých technologických postupov, požiadaviek na kvalitu výrobku, očakávaní zákazníka na výrobok až po dosiahnutie požadovanej úrovne výroby výrobku v Nitre

FINANČNÉ:
13. plat.
Príspevok na dopravu do zamestnania podľa vzdialenosti bydliska od zamestnania v km (od 7 do 180 EUR).
Príspevok na ubytovanie pri presťahovaní sa nad 60 km- do 250 eur mesačne počas dvoch rokov.
Príspevok na regeneráciu pracovnej sily.

INÉ:
Flexibilná pracovná doba.
Kurzy anglického jazyka zdarma.
Vlastná kuchyňa a jedáleň.
Nápojový program na pracovisku.
Bohatý sociálny program a firemné aktivity.

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti.
Zašlite nám svoj životopis v slovenskom a anglickom jazyku. V prípade, že spĺňate dané podmienky, budeme Vás telefonicky kontaktovať.

Nájdete nás aj na Facebooku.
Pre aktuálne informácie si nas lajknite:)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- dobrá znalosť projektového riadenia a inžinierstva výrobných procesov
- požadovaná znalosť CAD softwaru (SolidWorks, AutoCAD)
- ochota absolvovať medzinárodné služobné cesty (do 30%)
- výborná znalosť anglického jazyka slovom aj písmom
- schopnosť prijať zodpovednosť a samostatne rozhodovať
- organizačné schopnosti
- konštrukčná a priestorová predstavivosť
- presnosť, precíznosť
- praktické myslenie
- samostatnosť, proaktivita
- kladný prístup k práci

Spoločnosť Marel Slovakia s.r.o., založená ako strojársky výrobný závod v Nitre, je členom skupiny Marel. Marel vyrába celú škálu rôznych strojných zariadení, odkosťovacie linky, inteligentné linky na úpravu a porcovanie mäsa ako aj integrované počítačové systémy vyvinuté pre rôzne spracovateľské sektory potravinárskeho priemyslu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Oddelenie ľudských zdrojov
E-mail: poslať životopis
ID: 3916811  Dátum zverejnenia: 27.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac