PRACOVNÁ PONUKA
„Marel nie je len práca, sme tím. Nájdete tu veľa priateľských ľudí, ktorí vám pomôžu vo všetkom, čo potrebujete.“

Kontrolór výrobných nákladov

Miesto práce
Dolné hony, Nitra
1 400 - 1 860 EUR/mesiacNástupný plat 1680 Eur (základná mzda minimálne 1400 EUR + variabilná zložka vyplácaná na mesačnej báze 280 EUR + príplatok na dochádzanie +13. plat. Dohoda na vyššej základnej mzde je možná v závislosti od predchádzajúcich pracovných skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Vytváranie, kontrola a zlepšovanie nákladových modelov na základe štrukturálnych diagramov štandardných / konfigurovateľných produktov.
2. Aktualizácia nákladových modelov.
3. Sledovanie nákladov na štandardné / konfigurovateľné produkty. Automatizovanie a používanie nástroja na výpočet nákladov PowerBI na zabezpečenie transparentnosti.
4. Spracovávanie postkalkulačných analýz / kontrola plánovaných nákladov voči reálnym nákladom (práca, materiál).
5. Pri rozdieloch odkomunikovanie dôvodov s výrobou a strategickým nákupom a iniciovanie zlepšenia.
6. Zdôvodňovanie rozdielov globálnemu kontrolórovi
7. Denná komunikácia s výrobou a odd. nákupu pre zachytenie zmien vstupov v prípade využitia alternatívnych dodávateľov, nových technológií a pod.

FINANČNÉ:
13. plat.
Príspevok na dopravu do zamestnania podľa vzdialenosti bydliska do zamestnania v km (od 7 do 180 EUR).
Príspevok na ubytovanie pri presťahovaní sa nad 60 km- do 250 eur mesačne počas dvoch rokov.
Príspevok na regeneráciu pracovnej sily.

INÉ:
Flexibilná pracovná doba.
Kurzy anglického jazyka zdarma.
Vlastná kuchyňa a jedáleň.
Nápojový program na pracovisku.
Bohatý sociálny program a firemné aktivity.

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti.

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom a anglickom jazyku.

Kontaktovať budeme len úspešných kandidátov.

Nájdete nás aj na Facebooku.
Pre aktuálne pracové ponuky si nas lajknite:)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

- pracovná skúsenosť z výrobnej spoločnosti, skúsenosti s výrobným controllingom
- aktívna znalosť anglického jazyka slovom aj písmom je podmienkou
- analytické schopnosti
- asertivita
- zodpovednosť, samostatnosť, proaktivita
- dobré komunikačné schopnosti a schopnosť argumentovať a zdôvodňovať
- znalosť systému DAX a nástroja PowerBI je výhodou
- znalosť strojárskych výkresov, technológií výhodou

Spoločnosť Marel Slovakia s.r.o., založená ako strojársky výrobný závod v Nitre, je členom skupiny Marel. Marel vyrába celú škálu rôznych strojných zariadení, odkosťovacie linky, inteligentné linky na úpravu a porcovanie mäsa ako aj integrované počítačové systémy vyvinuté pre rôzne spracovateľské sektory potravinárskeho priemyslu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Oddelenie ľudských zdrojov
E-mail: poslať životopis
ID: 3473534  Dátum zverejnenia: 27.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac