PRACOVNÁ PONUKA
„Marel nie je len práca, sme tím. Nájdete tu veľa priateľských ľudí, ktorí vám pomôžu vo všetkom, čo potrebujete.“

Inžinier kvality pre dodávateľov

Miesto práce
Dolne Hony 7, okres Nitra
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PRACOVNÁ NÁPLŇ:
1. Pripravovať reklamačné protokoly a zdieľať ich s dodávateľom (použitím metodiky 8D)
2. Podporovať interné oddelenia z cieľom zabezpečiť okamžité riešenie, v prípade dodania nevyhovujúceho výrobku
3. Zhodnotiť reklamačnú správu/protokol prijatú od dodávateľa, analýza príčin a nápravných opatrení
4. Sledovať kvalitatívnu výkonnosť dodávateľa na týždennej/mesačnej báze
5. Vykonávať overovacie audity u dodávateľov
6. Zabezpečiť proces schvaľovania vyrábaných dielov a jednotlivých procesov u dodávateľa
7. Dohliadať na spúšťanie nových produktov u dodávateľa, aby sa zabezpečila požadovaná kvalita a štandardy

FINANČNÉ:
Zvýšenie platu po skušobnej dobe.
13. plat.
Príspevok na dopravu do zamestnania podľa vzdialenosti bydliska do zamestnania v km (od 7 do 180 EUR).
Príspevok na ubytovanie pri presťahovaní sa nad 60 km - 250 eur mesačne počas dvoch rokov.
Príspevok na regeneráciu pracovnej sily.

INÉ:
Flexibilná pracovná doba.
Kurzy anglického jazyka zdarma.
Vlastná kuchyňa a jedáleň.
Nápojový program na pracovisku.
Bohatý sociálny program a firemné aktivity.

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti.
Svoj životopis spolu so žiadosťou zašlite poštou na adresu spoločnosti alebo emailom.
MOŽETE NAS KONTAKTOVAT AJ CEZ FACEBOOK!!!
Pre aktuálne pracové ponuky si nas lajknite:)

Kontaktovať budeme len úspešných kandidátov. Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním osobných údajov za účelom výberového konania. Práva dotknutej osoby sú upravené v § 28 zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Bez poskytnutého súhlasu nebude Vás naša spoločnosť môcť zaradiť do výberového konania v zmysle §11 zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a Vaše údaje budú zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- vysokoškolské vzdelanie, technický smer
- minimálne 3 roky skúseností na podobnej pozícii
- Osobnostné požiadavky: detailnosť a presnosť, tímový hráč, komunikatívny, odolný voči stresu
- angličtina na komunikatívnej úrovni
- Počítačové zručnosti: Word, Excel, ERP
- Ďalšie znalosti: znalosť procesných máp, kontrolných plánov, znalosť základných nástrojov kvality - metodika 8D, 5 krát PREČO, Ishikawa

Spoločnosť Marel Slovakia s.r.o., založená ako strojársky výrobný závod v Nitre, je členom skupiny Marel. Marel vyrába celú škálu rôznych strojných zariadení, odkosťovacie linky, inteligentné linky na úpravu a porcovanie mäsa ako aj integrované počítačové systémy vyvinuté pre rôzne spracovateľské sektory potravinárskeho priemyslu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Marel Slovakia s.r.o.
Dolné Hony 7
949 01 Nitra
ID: 3335404   Dátum zverejnenia: 14.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou