PRACOVNÁ PONUKA
„Marel nie je len práca, sme tím. Nájdete tu veľa priateľských ľudí, ktorí vám pomôžu vo všetkom, čo potrebujete.“

Zámočník montér - nástupný plat 780 EUR + príplatky, iba ranná zmena

Miesto práce
Dolne Hony 7, okres Nitra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
780 EUR + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca pre islandskú spoločnosť s bohatým sociálnym programom a množstvom benefitov.
Snažíme sa vytvoriť tie najvhodnejšie pracovné podmienky a príjemnú priateľskú atmosféru.
Popritom sme najuznávanejšia značka v priemysle.

- montáž a demontáž strojov a zariadení podľa výkresovej dokumentácie
- vykonávanie jednoduchých zámočníckych prác (vŕtanie, rezanie závitov, zahlbovanie)
ZAUČÍME

FINANČNÉ:
Zvýšenie platu po skušobnej dobe.
Možnosť pracovného postupu a zvyšovania platu.
13. plat.
Nadčasy preplácané nad rámec zákonníka práce (Pon- Pia: +25%, Sob a sviatok: +50%, Ned: + 80%).
Príspevok na dopravu do zamestnania podľa vzdialenosti bydliska do zamestnania v km (od 7 do 180 EUR).
Príspevok na ubytovanie pri presťahovaní sa nad 60 km- do 250 eur mesačne počas dvoch rokov.
Príspevok na regeneráciu pracovnej sily.

INÉ:
Kurzy anglického jazyka zdarma.
Vlastná kuchyňa a jedáleň.
Nápojový program na pracovisku.
Bohatý sociálny program a firemné aktivity.

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti.
Svoj životopis spolu so žiadosťou zašlite poštou na adresu spoločnosti alebo emailom.
MOŽETE NAS KONTAKTOVAT AJ CEZ FACEBOOK!!!
Pre aktuálne pracové ponuky si nas lajknite:)

Kontaktovať budeme len úspešných kandidátov. Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním osobných údajov za účelom výberového konania. Práva dotknutej osoby sú upravené v § 28 zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Bez poskytnutého súhlasu nebude Vás naša spoločnosť môcť zaradiť do výberového konania v zmysle §11 zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a Vaše údaje budú zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
-praktické myslenie
- znalosť čítania technických výkresov
- prax na podobnej pozícii výhodou
- zodpovednosť, samostatnosť, pozitívny prístup k práci

Spoločnosť Marel Slovakia s.r.o., založená ako strojársky výrobný závod v Nitre, je členom skupiny Marel. Marel vyrába celú škálu rôznych strojných zariadení, odkosťovacie linky, inteligentné linky na úpravu a porcovanie mäsa ako aj integrované počítačové systémy vyvinuté pre rôzne spracovateľské sektory potravinárskeho priemyslu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Oddelenie ľudských zdrojov
E-mail: poslať životopis
ID: 2704483  Dátum zverejnenia: 7.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 780 EUR + príplatky