Zdravotná sestra

Marek Štefánik Medical s.r.o.

Miesto práce
Podzáhradná 98, Podunajské Biskupice
Termín nástupu
1.4.2024
Mzdové podmienky (brutto)
2 150 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výkon práce zdravotnej sestry v ambulancii poskytujúcej zdravotnú starostlivosť v špecializačnom odbore chirurgia a poskytujúcej služby skrášľovania tela podľa pokynov zamestnávateľa
- zabezpečovanie úloh súvisiacich s prevádzkou ambulancie a zákrokovne
- podávanie infúznej terapie a zavádzanie i.v. prístupu
- odbery biologických materiálov,
- dokladanie a evidencia zdravotníckeho materiálu do ambulancie
- asistencia pri výkonoch a zúčastňovanie sa zákrokov
- iná práca v súvislosti so starostlivosťou o pacientov
- príprava materiálov k zákrokom, vrátanie ich sterilizácie
- starostlivosť o inventár ambulancií a zákrokovne,
- dopĺňanie, pripravovanie a udržiavanie v pohotovosti nástroje, bielizeň, gázový, gumový a obväzový materiál
- zabezpečovanie prísunu sterilného a odsun nesterilného materiálu a inštrumentária
- zúčastňovanie sa vedenia dokumentácie na ambulancii a zákrokovni

- individuálne odmeňovanie zodpovedajúce skúsenostiam a nasadeniu
- ošetrenia na klinike pre zamestnancov zdarma
- voľné víkendy a sviatky
- zaškolenie skúsenými kolegami s množstvom praktických rád
- tímové školenia

Tešíme sa na Vaše aktuálne CV s Vašou aktuálnou fotografiou. Odpovedať budeme iba uchádzačom, ktorí spĺňajú čo najpresnejšie požiadavky uvedené v tomto inzeráte.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotná sestra

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Práca s počítačom - Pokročilý
Microsoft Office 365 - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v podobnom zariadení môže byť výhodou

Počet rokov praxe

2

- samostatnosť
- cieľavedomosť
- komunikatívnosť
- príjemné vystupovanie

HAREM CLINIC je špecializovaná súkromná estetická klinika.
Klientom ponúkame vysokokvalitnú staroslivosť a služby.
Kontinuálne inovujeme medicínske technológie a služby.

Sme klinika s rodinnou atmosférou, kvalitou sužieb a profesionálnym prístupom. Pri poskytovaní služieb sa snažíme budovať dlhodorčné vzťahy s klientami a zamestnancami. U zamestnancov si ceníme najmä odbornosť, angažovanosť, férovosť, flexibilitu, lojalitu a diskrétnosť.
Našim hlavným cieľom je spokojnosť našich klientov a zamestnancov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4722293  Dátum zverejnenia: 6.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 150 EUR/mesiac