Práca kuriéra - transport tovaru

Marek Jánoš - M&M Logistics

Miesto práce
Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame pracovnú pozíciu kuriéra - transfer tovaru na dodávke do 3,5ton, v bratislavskom a trnavskom kraji. Práca je na zmluvu so zaujímavým finančným ohodnotením. Od záujemcov vyžadujeme dobré organizačné schopnosti, príjemné vystupovanie, vodičský preukaz B - patričné skúsenosti a bezproblémová jazda samozrejmostou. Vhodná fyzická zdatnosť. V prípade, že Vás naša pracovná ponuka oslovila, prosím pošlite nám Váš životopis spolu s fotkou na meilovú adresu: [email protected] Kontaktovat budeme len vybraných záujemcov.

Zaujímavé finančné ohodnotenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Spoločnost zaoberajúca sa transferom tvaru.
ID: 3214565  Dátum zverejnenia: 13.10.2017