Koordinátor/ka komunitných aktivít v Nitre

Mareena

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa súčasťou nášho dynamického, priateľského a ambiciózneho tímu. Rozvíjaj sa spolu s Mareenou a uplatni svoj potenciál, talent a skúsenosti pri realizácii komunitných aktivít pre a s ľuďmi žijúcimi v Nitre, so špeciálnym ohľadom na novo-prichádzajúcich ľudí z Ukrajiny:

• realizácia aktivít prepájajúcich domáce a cudzinecké komunity, so zameraním na rôzne vekové skupiny - deti, dospelých a seniorov,
• koordinácia a administrácia dobrovoľníkov/čok pomáhajúcich s realizáciou komunitného programu,
• aktívna komunikácia a budovanie vzťahov s účastníkmi aktivít, vytváranie komunity,
• mapovanie spolupracujúcich komunít a zisťovanie potrieb v komunitách,
• komunikácia s partnerskými organizáciami a iniciatívami,
• asistencia pri dokumentácii a príprave komunikačných výstupov programu,
• projektová administratíva.

Práca u nás má viacero výhod, všetky by sa nevošli, preto sme vybrali tie najlepšie, o ostatných ti povieme na pohovore:

• spoluvytváranie agendy a formovanie rozvoja celej organizácie,
• možnosť rozvíjať sa v tom, čo ťa profesionálne zaujíma,
• účasť na školeniach a podujatiach na medzinárodnej úrovni,
• možnosť práce na živnosť alebo na pracovný pomer.

Ak ťa táto ponuka zaujala, pošli nám svoj životopis a motivačný list do 16.02.2023. Len kompletné žiadosti budú hodnotené.

Uchádzačom, ktorí spĺňajú všetky predpoklady, bude zaslaná pracovná úloha. Úspešní riešitelia budú pozvaní na osobný alebo online pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Baví ťa tráviť čas s ľuďmi rôznych národností, rôzneho veku a vidíš sa v nasledujúcom popise? Prihlás sa!

• skúsenosť s realizáciou skupinových aktivít alebo logistickým zabezpečením podujatí,
• samostatnosť,
• dobré komunikačné zručnosti, príjemné vystupovanie a schopnosť vystupovať pred väčšími skupinami ľudí,
• flexibilita – niektoré aktivity sa konajú v podvečerných hodinách, minimálne raz mesačne aj počas víkendu,
• znalosť ruštiny alebo ukrajinčiny výhodou.

Mareena je občianske združenie, ktorého víziou je Slovensko, ktoré je bezpečným a dôstojným domovom pre ľudí bez ohľadu na ich krajinu pôvodu, etnickú a náboženskú príslušnosť.
Prostredníctvom dobrovoľníckeho programu a vzdelávacích aktivít Mareena asistuje cudzincom pri integračnom procese, prostredníctvom komunitných aktivít vytvára priateľské prostredie, ktoré spája Slovákov s cudzincami, a rozvíja otvorenú celospoločenskú diskusiu o témach migrácie, integrácie a ich výzvach.
Chceš nás spoznať lepšie? Obzri si nás na Facebooku a Instagrame.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4512775  Dátum zverejnenia: 2.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac