Koordinátor/-ka vzdelávacích aktivít

Mareena

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.01.2023 alebo podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacV prípade živnosti 1550€ mesačne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa súčasťou nášho dynamického, priateľského a ambiciózneho tímu. Rozvíjaj sa spolu s Mareenou a uplatni svoj potenciál, talent a skúsenosti na koordináciu vzdelávacích aktivít v Bratislave, ktorá ti dá priestor venovať sa nasledovnému:

• organizačné a administratívne zabezpečenie vzdelávacích kurzov a iných vzdelávacích aktivít (workshopy, webináre, mentoring, kariérne poradenstvo)
• vytváranie pravidelných reportov a štatistík o vzdelávacích aktivitách,
• komunikácia s lektormi a s účastníkmi vzdelávacích aktivít,
• rozvíjanie spolupráce s relevantnými aktérmi v oblasti vzdelávania, vrátane zamestnávateľov a cudzincov.

Práca u nás má viacero výhod, všetky by sa nevošli, preto sme vybrali tie najlepšie, o ostatných ti povieme na pohovore:

• spoluvytváranie agendy a formovanie rozvoja celej organizácie,
• účasť na školeniach a podujatiach na národnej a medzinárodnej úrovni,
• flexibilné pracovné podmienky.

Ak ťa táto ponuka zaujala, pošli nám svoj životopis a motivačný list do 14.12.2022. Len kompletné žiadosti budú hodnotené.

Uchádzačom, ktorí spĺňajú všetky predpoklady, bude zaslaná pracovná úloha. Úspešní uchádzači budú pozvaní na pohovor v druhej polovici decembra.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Baví ťa tráviť čas s ľuďmi rôznych národností, bývaš v Bratislave alebo v blízkom okolí a vidíš sa v nasledujúcom popise? Prihlás sa!

• samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovedný prístup k práci a pozornosť k detailom,
• dobré komunikačné zručnosti a flexibilita (kurzy prebiehajú aj vo večerných hodinách alebo počas víkendu – pri rozbehoch kurzov je žiadúca aj prítomnosť koordinátora)
• záujem o témy vzdelávania, migrácie a medzikultúrnej komunikácie
• skúsenosť s organizáciou vzdelávacích aktivít a podujatí je výhodou.

Mareena je občianske združenie, ktorého víziou je Slovensko, ktoré je bezpečným a dôstojným domovom pre ľudí bez ohľadu na ich krajinu pôvodu, etnickú a náboženskú príslušnosť.
Prostredníctvom dobrovoľníckeho programu a vzdelávacích aktivít Mareena asistuje cudzincom pri integračnom procese, prostredníctvom komunitných aktivít vytvára priateľské prostredie, ktoré spája Slovákov s cudzincami, a rozvíja otvorenú celospoločenskú diskusiu o témach migrácie, integrácie a ich výzvach.
Chceš nás spoznať lepšie? Obzri si nás na Facebooku a Instagrame.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4476134  Dátum zverejnenia: 30.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac