Špecialista/-tka na vzdelávanie a rozvoj detí

Mareena

Miesto práce
Gabčíkovo
Termín nástupu
Ihneď
Od 1 300 EUR/mesiacKonkrétna mzda bude nastavená podľa špecializácie a skúseností vybraných kandidátov/-tiek.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti so vzdelávaním, pedagogikou a práca s deťmi je vašou silnou stránkou? Uplatnite spolu s Mareenou svoj potenciál, talent a skúsenosti pri pomoci deťom z Ukrajiny. Pridajte sa k nám v práci, ktorá má zmysel. V ubytovacom zariadení v Gabčíkove hľadáme odborníkov/-čky v téme vzdelávania a rozvoja detí na:

• nastavovanie plánu neformálneho vzdelávania detí z Ukrajiny (jazykové vzdelávanie, voľnočasové vzdelávacie aktivity, socio-kultúrne semináre, apod)
• organizácia, logistické a programové zabezpečenie chodu detského klubu pre deti v predškolskom veku z Ukrajiny
• tvorba denných plánov a programu pre detský klub a nízkoprahové voľnočasové aktivity pre deti z Ukrajiny
• spolupráca s tímom animátorov voľnočasových aktivít, vychovávateliek v zariadení predškolského vzdelávania a lektorov slovenského jazyka
• spolupráca s tímom sociálnej práce pri nastavovaní aktivít pre deti

Práca u nás má viacero výhod, všetky by sa nevošli, preto sme vybrali tie najlepšie, o ostatných sa dozviete na pohovore:

• práca v medzinárodnom prostredí
• načerpanie nových, zaujímavých skúseností v oblasti práce s vysídlenými deťmi
• práca v projekte medzinárodného UNICEF-u
• účasť na školeniach a podujatiach medzinárodných organizácií
• možnosť kariérneho rastu a flexibilita zamestnania
• spoluvytváranie agendy a formovanie rozvoja celej organizácie
možnosť profesionálneho rozvoja

Ak vás táto ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis a motivačný list do 6.7..2022. Len kompletné žiadosti budú hodnotené.

Uchádzačom, ktorí spĺňajú všetky predpoklady, bude zaslaná pracovná úloha. Úspešní riešitelia budú pozvaní na osobný alebo online pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

pedagogika, psychológia, sociálna práca, humanitné vedy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

pedagogika, formálne a neformálne vzdelávanie, psychológia, špeciálna pedagogika, predškolské vzdelá

Mareena je občianske združenie, ktorého víziou je Slovensko, ktoré je bezpečným a dôstojným domovom pre ľudí bez ohľadu na ich krajinu pôvodu, etnickú a náboženskú príslušnosť.
Prostredníctvom dobrovoľníckeho programu a vzdelávacích aktivít Mareena asistuje cudzincom pri integračnom procese, prostredníctvom komunitných aktivít vytvára priateľské prostredie, ktoré spája Slovákov s cudzincami, a rozvíja otvorenú celospoločenskú diskusiu o témach migrácie, integrácie a ich výzvach.
Chceš nás spoznať lepšie? Obzri si nás na Facebooku a Instagrame.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4366076  Dátum zverejnenia: 26.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac