Administratívny/-a asistent/-ka / Office manažér/-ka

Mareena

Miesto práce
Lazaretská 32, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď alebou dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiacV prípade živnosti od 1550€ mesačne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si človek, ktorý má rád vo veciach poriadok, je organizačne zdatný a má výborný time-management? Pridaj sa do nášho dynamického, priateľského a ambiciózneho tímu a uplatni svoj potenciál a skúsenosti pri operačnej podpore našich aktivít. V Mareene budeš zodpovedný/-á za:

• aktívnu administratívnu podporu pre manažment a ostatné programy,
• prípravu projektových správ a ďalšej projektovej administratívy, vrátane kontroly finančných podkladov,
• organizáciu stretnutí, workshopov a podujatí,
• správu infomailu a organizačnej infolinky,
• podporu pre nových členov tímu, vrátane organizácie tímových aktivít,
• komplexný office manažment - správu office priestorov, skladu, starostlivosť o majetok Mareeny, nákup materiálu a pod.

Práca u nás má viacero výhod, všetky by sa nevošli, preto sme vybrali tie najlepšie, o ostatných ti povieme na pohovore:

• priateľský tím a inšpiratívne pracovné prostredie,
• možnosť spoluvytvárať agendu a formovať rozvoj celej organizácie,
• možnosť profesionálneho a osobnostného rozvoja,
• možnosť zúčastňovať sa školení a podujatí na medzinárodnej úrovni,
• možnosť využiť pravidelný home office (podľa dohody),
• pracovný pomer alebo živnosť.

Ak ťa táto ponuka zaujala, pošli nám svoj životopis a motivačný list do 5.7.2022. Len kompletné žiadosti budú hodnotené.

Uchádzačom a uchádzačkám, ktorí spĺňajú všetky predpoklady, bude poslaná pracovná úloha. Úspešní riešitelia a riešiteľky budú pozvaní na osobný pohovor v druhej polovici júla.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

manažment, ekonómia, medzinárodné vzťahy a iné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert

Počet rokov praxe

2

Čo od teba očakávame:

• organizačné zručnosti,
• time-management,
• samostatnosť a iniciatíva – schopnosť nájsť riešenie pre vzniknutý problém a implementovať jeho riešenie,
• zodpovedný prístup k práci a dodržiavanie stanovených pravidiel,
• zdieľanie spoločných hodnôt a tímového ducha,
• skúsenosti s administratívou v neziskovom sektore výhodou.

Mareena je občianske združenie, ktorého víziou je Slovensko, ktoré je bezpečným a dôstojným domovom pre ľudí bez ohľadu na ich krajinu pôvodu, etnickú a náboženskú príslušnosť.
Prostredníctvom dobrovoľníckeho programu a vzdelávacích aktivít Mareena asistuje cudzincom pri integračnom procese, prostredníctvom komunitných aktivít vytvára priateľské prostredie, ktoré spája Slovákov s cudzincami, a rozvíja otvorenú celospoločenskú diskusiu o témach migrácie, integrácie a ich výzvach.
Chceš nás spoznať lepšie? Obzri si nás na Facebooku a Instagrame.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4359440  Dátum zverejnenia: 20.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac