Manažér logistiky - administratívny pracovník

MARCO - SPEDITION, s.r.o.

Miesto práce
Pezinok, Bratislavský kraj, okres Pezinok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
možný ihneď- nie je podmienkou
800 - 2500 EUR/mesiac, plat závisí od schopností a skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie vozidiel na medzinárodnú dopravu hlavne pre zahraničných klientov, hľadať vyťaženie vozidiel na export a import, komunikácia s klientom, poskytovať zákazníkom informácie a servis o prebiehajúcej preprave, vyhľadávanie nových klientov, vytváranie cenových ponúk, komunikácia s dopravcami.

zašlite životopis e-mailom s kontaktom na Vás, následne sa Vám ozveme a v prípade záujmu si dohodneme termín osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Španielsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

podmienkou je NUTNÁ PRAX v odbore na pozícii špeditéra alebo dispečera medzinárodnej kamiónovej dopravy MINIMÁLNE 2 ROKY. Uchádzač by mal byť ambiciózny, komunikatívny, mať logické myslenie, vedieť samostatne riešiť a zvládať aj stresové situácie.

Špedičná firma pôsobiaca na trhu od roku 1996 so zameraním na medzinárodnú dopravu bežného, chladeného a mrazeného tovaru.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2526135  Dátum zverejnenia: 3.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 2500 EUR/mesiac, plat závisí od schopností a skúseností uchádzača