Servisný technik EPS, PSN, MaR

MARCO-europe s. r. o.

Miesto práce
Slovensko, Slovenská republika (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.11.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základný plat 1200 Eur + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Činnosť servisného technika:

- vykonáva opravy a údržbu slaboprúdových technológií (prednostne EPS, PSN, MaR, apod.) v
budovách
- vykonáva pravidelné prehliadky a kontroly, pripravuje podklady pre vypracovanie príslušnej
dokumentácie
- vykonáva opravy havarijných stavov, rieši technické problémy
- oživuje a uvádza do prevádzky slaboprúdové technológie na nových zákazkách
- je odbornou pomocou v projekcii a príprave cenových ponúk
- servisné práce vykonáva v celej SR, prípadne v jednotlivých regiónoch

Ponúkame:
- perspektívu stabilnej spoločnosti
- prácu v mladom a priateľskom kolektíve
- zaujímavú rôznorodú prácu
- auto (aj na súkromné účely), telefón, PC, istotu príjmu
- profesný rozvoj

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Požiadavky:

- vyučený, alebo SŠ s maturitou v odbore elektro (ideálne slaboprúd)
- osvedčenie o odbornej spôsobilosti elektrotechnika - vyhláška 508/2009 min. § 22
- vodičský preukaz, skupina B
- trestná bezúhonnosť
- zodpovednosť, schopnosť samostatnej práce, schopnosť jednania so zákazníkom
- prax na pozícii servisného technika výhodou, skúsenosť v orientácii na stavbách,
schopnosť čítať projekty a technickú dokumentáciu
- schopnosť práce vo výškach, znalosť práce s PC ( MS Office)
- ochota k rozširovaniu kvalifikácie a znalostí v odbore

Elektro dodávky a služby pre výstavbu a prevádzku budov. Dodávky všetkých elektro technológií – slaboprúdovej inštalácie, elektroinštalácie, merania a regulácie.
Pôsobíme na celom území SR.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Tamaškovičova 17
917 01 Trnava
ID: 925452   Dátum zverejnenia: 10.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základný plat 1200 Eur + príplatky