Nové členy týmu do kuchyně a pro obsluhu (m / ž)

Marché Mövenpick

Místo práce
Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přesuňte se do kulinářského světa jako milovník jídla. Marché International je globální společnost, která vyvíjí inovativní řešení pro stravování a provozuje restaurace na dálnicích, letištích a ve vybraných lokalitách v centru měst. S více než 184 pobočkami v 10 zemích na třech kontinentech představuje švýcarská společnost vysoce kvalitní kulinářskou nabídku. Světově proslulé značky jako Marché Mövenpick, Palavrion Grill, restaurace Mövenpick a Cindy's Diner nabízejí hostům fascinující svět pokrmů a potěšení charakterizovaných svěžestí a kvalitou.

Hledáme:

NOVÉ ČLENY TÝMU DO KUCHYNĚ A PRO OBSLUHU (M / Ž)

na HPP nebo VPP

Restaurace Marché Mövenpick rozmazluje naše hosty nabídkou vlstních na místě čerstvě připravených domácích specialit. Café & Bar Zigolini nabízí kulinářskou cestu Itálií.

Co nabízíme:

  • Finanční bonus po zkušební době
  • Práci pro silnou mezínárodní firmu
  • Nadstandarní finanční ohodnocení v gastronomii
  • Zaměstnanecké benefity
  • Zaměstnanecké slevy v místě výkonu práce
  • Stravenky a příspěvek na dopravu a parkování na letišti
  • Finanční bonus za každý odpracovaný kalendářní měsíc bez zdravotní absence
  • Automatický nárůst mzdy po prvním odpracovaném roce a po třech letech
  • Možnost karierního růstu v rámci celé společnosti
  • Výběr flexibilní pracovní doby
  • Práce v mladém kolektivu

Vaše pracovní úlohy budou:

  • Srdečný a vstřícný přístup k našim hostům, být nápomocen hostům s jejich výběrem jídel a objednávkou
  • Prace s uživatelsky příjemným pokladním systémem
  • Připrava a servis čerstvých kávových speciality, džusů
  • Příprava a servis z našich vlastních receptur chutné pizzy, domácí těstoviny a čerstvé saláty, nebo naše home made speciality jako je Bruscetta a Focaccia
  • Práce podle vysokých standardů kvality a hygieny HACCP na svém pracovišti

Co požadujeme:

  • praxi v gastronomii – zkušenosti nebo znalost s italskou kuchyní výhodou
  • ochotu a zápal učit se novým věcem
  • vřelý zákaznický přístup
  • týmového hráče
  • znalost cizího jazyka výhodou
  • Trestní bezúhonnost (výpis z rejstříků trestů– práce v bezpečnostní zoně letiště)

Zní to jako Vaše nová práce?

Těšíme se, až Vás uvítáme v našem týmu!

V případě,že Vás naše nabídka zaujala, neváhejte a zašlete svůj osobní životopis (CV).

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
ID: 3550405  Dátum zverejnenia: 30.11.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.