Čašník / Barman

MARCELLINA s.r.o.

Miesto práce
Slnečné jazerá - juh, Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 350 - 1 600 EUR/mesiacodmeny za kvalitne vykonanú prácu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Barman / Čašník mzda 1350 - 1600 EUR brutto

Hľadáme do nášho tímu barmana / čašníka na TPP alebo sezónnu brigádu počas leta (máj, jún, júl, august). Brigáda vhodná aj pre študentov vysokej školy.

Mzdové podmienky budú závisieť od skúseností kandidáta a vedenia prevádzky reštaurácie

Dohodou, na základe skúseností kandidáta a vedenia prevádzky reštaurácie

Strava, pitný režim

Informácie o výberovom konaní

Pracovné podmienky, benefity a iné na osobnom pohovore
V prípade záujmu, volajte na +421903210677

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Barman / Čašník - zručnosť ovládať e-kasu výhodou

LOBSTER, Slnečné jazerá - juh, Senec

ŠTÝLOVÁ REŠTAURÁCIA POSTAVENÁ NAD VODOU NA AGÁTOVÝCH KOLOCH USPOKOJÍ CHUTE AJ NAJNÁROČNEJŠÍCH GURMÁNOV.
Ponúka výber domácej i medzinárodnej kuchyne vrátane rybích špecialít. Čerstvé suroviny, poctivo uvarené vývary, šťavy na klasických základoch a dodanie štipky fantázie sú zárukou výborného jedla.
PIRÁTSKA LOĎ PRIPOMÍNAJÚCA SANTA MARIU KRIŠTOFA COLUMBA
Nechajte si učarovať tým najúžasnejším výhľadom z paluby lode pri vychutnávaní špecialít šéfkuchára. Unikátne prostredie Slnečných jazier vás ponorí do výnimočnej atmosféry.

V reštaurácii, na palube lodi alebo letnej terase vám na vysokej úrovni zorganizujeme svadby, recepcie, bankety, teambuilding, promócie a iné spoločenské akcie podľa individuálnych požiadaviek klienta.
ID: 4063862  Dátum zverejnenia: 15.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac