Práca v zlatníctve a záložni

Marcel Šoky - GOLD LINE

Miesto práce
Sládkovičovo
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovnú kolegyňu na obchodno-administratívnu prácu v Sládkovičove. Jedná sa o zaujímavú, nenáročnú a kľudnú prácu s ľuďmi, na ktorú vás komplexne zaškolíme.

Pracovná doba je od pondelka do piatka od 9.00 do 17.00 a v sobotu od 9.00 do 12.00, a každý druhý týždeň piatok a sobota voľno. Ponúkame finančné benefity, každoročný príspevok na letnú dovolenku a štedrú koncoročnú odmenu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Uchádzačka by mala byť veľmi zodpovedná a spoľahlivá, mala by vedieť pracovať s finančnou hotovosťou, mala by byť bezúhonná, s čistým odpisom z registra trestov.

Naša firma je na trhu od roku 1995, zaoberáme sa poskytovaním okamžitých pôžičiek, záložňou a predajom zlatých šperkov.

Kontakt

ID: 4827731  Dátum zverejnenia: 12.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac