Reagujte bez životopisu
Logo MARA Inspiring Interiors s.r.o.

Stolár

MARA Inspiring Interiors s.r.o.

Miesto práce
Stará Ivanská cesta 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 - 3 000 EUR/mesiac+bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-výroba kvalitného atypického nábytku na mieru podľa požiadaviek klienta v spolupráci s dizajnovým štúdiom

-montáž nábytku a zabezpečenie jeho správneho osadenia

-zákazky primárne pre rakúsku klientelu (Viedeň a okolie)

-stabilné zamestnanie v dobre vybavenej priestrannej stolárskej dielni

-motivujúce platové ohodnotenie

-možnosti individuálnych odmien​

-priateľský kolektív

-práca na zaujímavých projektoch hlavne pre rakúsku klientelu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stolár, nábytkár

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

stolár,nábytkár

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ak ste šikovný, samostatný stolár, ktorého baví práca na zaujímavých projektoch tak hľadáme práve Vás.

MARA Inspiring interiors je prémiová firma s dlhoročným pôsobením na trhu interiérového dizajnu. Máme vlastnú stolársku dielňu aj interiérové štúdio, kde tvoríme a realizujeme luxusné interiéry hlavne pre rakúsku klientelu.

naše realizácie: https://mara-interiors.com/

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Art. Marija Čief Todorović
Tel.: +421911053364
E-mail: poslať životopis
ID: 4835193  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac