Údržbár - elektrikár

MAR SK, s.r.o.

Miesto práce
Ulica priemyselná, Sučany
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
720,- EUR + mesačná variabilná zložka mzdy v rozsahu 0-16%. S úspešným kandidátom je možné dohodnúť vyššie mzdové podmienky v závislosti od predchádzajúcich pracovných skúseností a vzdelania.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-preventívna a kontrolná činnosť v oblasti opráv, údržby a zabezpečenia bezporuchového chodu výrobných zariadení;
-zabezpečovanie opráv a údržby strojov a zariadení;
-zabezpečovanie preventívnej, riadnej a mimoriadnej údržby;
-bežné, stredné a generálne opravy strojných zariadení;
-montáž, inštalácia nových strojov a technologických zariadení;
-správa materiálu a komponentov v sklade;

- ďalšie mzdové formy - bonusy
- zaujímavý sociálny program

Profesijný životopis pošlite na adresu: eva.filcakova@marsk.sk
Za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti Vám ďakujeme, ale z dôvodu množstva žiadostí, kontaktujeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na uvedenú pracovnú pozíciu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2018 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

údržbár, elektrotechnické, technické, strojárske

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

-platné osvedčenie podľa § 21 vyhl. 508/2009 Z.z. podmienkou
-platné osvedčenie podľa § 22 Vyhl. 508/2009 Z.z. podmienkou
-skúsenosti s opravou CNC strojov (výhodou)
- technické myslenie
- čítanie technických výkresov v elektrotechnike, manuálna zručnosť
- samostatnosť a zodpovedný prístup k práci
- schopnosť efektívne riešiť problémy, orientácia na cieľ
- rozhodnosť a flexibilita
- osvedčenie o odbornej spôsobilosti pracovníka pre činnosť na elektrických zariadeniach
- ochota pracovať vo viaczmennej prevádzke

Španielska strojárska spoločnosť pôsobiaca v oblasti automotive v regióne Turca.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Ulica priemyselná 1940/14
038 52 Sučany
www.cieautomotive.com
ID: 3419675   Dátum zverejnenia: 10.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   720,- EUR + mesačná variabilná zložka mzdy v rozsahu 0-16%. S úspešným kandidátom je možné dohodnúť vyššie mzdové podmienky v závislosti od predchádzajúcich pracovných skúseností a vzdelania.