Operátor CNC - obrábač kovov

MAR SK, s.r.o.

Miesto práce
Ulica priemyselná 1940/14, 038 52 Sučany
Termín nástupu
asap
1 190 EUR/mesiacPlat od 1 190 € mesačne ( priemerná mzda po odpracovaní 12 mesiacov ). Základná zložka mzdy je od 754 € do 1154 €. Variabilná zložka mzdy je od 188,50 € do 288,50 € pri splnení stanovených ukazovateľov. K základnej zložke mzdy prináleží mzdové zvýhodnenie za prácu v noci, mzdové zvýhodnenie za prácu v sobotu a v nedeľu, mzdové zvýhodnenie za prácu v riziku hluku. Letný bonus + Zimný bonus + Ročná odmena za nulový absentizmus. V prípade dosiahnutia lepších výsledkov, zamestnávateľ vyplatí zamestnancom variabilnú zložku vo vyššej výške maximálne však od 254,48 € do 389,48 €. Výška mzdy je závislá od individuálnych schopností, odborných skúseností a praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie pracovnej činnosti spojenej s obsluhou CNC strojov podľa výkresovej dokumentácie

- zaujímavé motivujúce finančné ohodnotenie
- karta Benefit plus Cafeteria
- letný bonus
- zimný bonus
- ročná odmena na nulový absentizmus
- možnosť odborného rastu a práce na najnovších CNC technológiách
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti

Naša spoločnosť uprednostňuje výberové konania na voľné pracovné pozície prostredníctvom portálu Profesia.sk. Touto formou zaslané životopisy, motivačné listy a žiadosti spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov evidujeme v evidencii uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov. Zaslaný súhlas so spracovaním osobných údajov platí do ukončenia výberového konania podľa aktuálnej voľnej pracovnej pozície na konkrétne pracovné miesto zverejnené cez portál Profesia.sk. Tento súhlas je v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. možné kedykoľvek písomne odvolať.
Za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti Vám ďakujeme, ale z dôvodu množstva žiadostí, kontaktujeme len vybratých uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na uvedenú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- predchádzajúce pracovné skúsenosti s obsluhou CNC strojov
- technické myslenie
- manuálna zručnosť
- samostatnosť a zodpovedný prístup k práci
- ochota učiť sa a chuť pracovať
- ochota pracovať v 2-zmennej, 3-zmennej alebo nepretržitej 4-zmennej prevádzke

Španielska strojárska spoločnosť pôsobiaca v oblasti automotive v regióne Turca.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3293885  Dátum zverejnenia: 11.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 190 EUR/mesiac