Supervízor výroby/Majster výroby

MAR SK, s.r.o.

Miesto práce
Ulica priemyselná 1940/14, 038 52 Sučany
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
nástupná základná zložka mzdy 1098,- EUR + variabilná zložka mzdy do 16 % + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
- vedenie tímu cca. 50 ľudí v 3-zmennej prevádzke/nepretržitej prevádzke (výrobní zamestnanci)
- riadenie výrobného procesu a koordinovanie práce zamestnancov vo výrobe
- zabezpečenie plnenia plánu výroby podľa požiadaviek a zvyšovanie produktivity práce
- zaistenie optimálneho chodu výroby, návrhy na zlepšovacie opatrenia
- sledovanie a zabezpečenie požadovanej kvality výroby
- zodpovednosť za dodržiavanie pravidiel BOZP a environmentu
- zadeľovanie a zaškoľovanie zamestnancov na pracovisko
- spolupráca s ostatnými oddeleniami (kvalita, ĽZ ...)
- vedenie prislúchajúcej personálnej dokumentácie (evidencia dochádzky, hodnotenie výkonnosti zamestnancov a participácia pri výbere nových zamestnancov ...)
- reportovanie výsledkov
- plnenie úloh pridelených manažérom výroby

možnosť spojiť kariéru s perspektívou automobilového priemyslu
zaujímavú prácu v nadnárodnej spoločnosti
možnosť osobného a profesijného rastu
moderné pracovné prostredie
motivujúci systém odmeňovania

Za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti Vám ďakujeme, ale z dôvodu množstva žiadostí, budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na uvedenú pracovnú pozíciu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2018 (ostáva ešte 45 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

automotive, strojárske

Vodičský preukaz

B

- predchádzajúce skúsenosti s vedením ľudí v strojárskej výrobe podmienkou /automotive výhodou/
- znalosť práce s technickou dokumentáciou, prípadne skúsenosti s tvorbou technologických, pracovných postupov a inštrukcií
- znalosť práce s PC
- riadiace a organizačné schopnosti, prirodzená autorita, samostatnosť
- proaktívny prístup, schopnosť efektívne riešiť problémy, orientácia na cieľ
- asertívne správanie
- zodpovednosť, flexibilita, komunikatívnosť
- znalosť anglického jazyka výhodou

Španielska strojárska spoločnosť pôsobiaca v oblasti automotive v regióne Turca.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Ulica priemyselná 1940/14
038 52 Sučany
www.cieautomotive.com

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Eva Filčáková
Tel.: +421918570966
E-mail: poslať životopis
ID: 3207572   Dátum zverejnenia: 12.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   nástupná základná zložka mzdy 1098,- EUR + variabilná zložka mzdy do 16 % + príplatky