Group Financial Controller

Maplan s. r. o.

Miesto práce
Priemyselná 6023, Malacky
Termín nástupu
ihned
Od 2 800 EUR/mesiaczákladnú mesačnú mzdu určite prispôsobíme Tvojím skúsenostiam

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme člena a súčasť finančného tímu celej našej skupiny, ktorý bude úzko spolupracovať s vedením spoločností na viacerých úlohách  a projektoch súvisiacich s financiami.

Tvojou hlavnou náplňou práce v našej mladej rodinnej a rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti bude hlavne:
- mesačný reporting a príslušné analýzy budgetu
- mesačná konsolidácia účtov a reporting finančnému riaditeľovi
- zostavovanie prognóz a rozpočtov, príprava výročnej správy
- poskytovanie ad-hoc finančných analýz, sledovanie plánov a definovaných KPI, kontrola a sledovanie CAPEX
- pomoc všetkým subjektom na globálnej úrovni pri zavádzaní controllingu
- zdokumentovanie obchodných procesov a účtovných politík
- úzka spolupráca s s rôznymi inými (medzinárodnými) oddeleniami s cieľom dosiahnuť zlepšenie výsledkov

...a  keďže určite vieš, čo taká práca obnáša, nepotrebuješ viac popisu.

Práca si vyžaduje pravidelné cestovanie do centrály v Rakúsku (Kottingrbrunn) alebo do iných pobočiek, nemala by však presiahnuť viac ako 10%.

Za tvoju prácu v mladom a úplne pohodovom kolektíve Ti okrem mzdy ponúkame:

- 13. plat vo výške 100% základnej mzdy
- bezplatné stravovanie alebo finančný príspevok
- 1 x týždenne bezplatné jazykové kurzy (AJ alebo NJ)
- flexibilný pracovný čas
- firemné teambuildingy a večierky
- ročný dochádzkový bonus
- kariérny rast

a kopec iných benefitov, ktoré Ti rada predstavím osobne.

V prípade záujmu o našu pozíciu mi prosím pošli CV aj v anglickom jazyku.
Prepáč, že Ti celý inzerát tykám, no máme to takto všetci medzi sebou zaužívané a nebudem to pri inzeráte meniť. Každopádne, urobím všetko pre to, aby som odpovedala každému a tiež Ťa potrebujem informovať, že všetky osobné údaje, ktoré nám vo svojich materiáloch poskytnete, považujeme za dôverné v zmysle zákona o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z. z. v znení neskorších právnych predpisov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27.4.2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Financie, Účtovníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

abas ERP - Mierne pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Účtovníctvo - Pokročilý
Reporting - Pokročilý
Microsoft Power BI - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Bude super, ak:
- máš prax na podobnej pozícií najmenej 3 roky
- ovládaš anglický jazyk min. na úrovni B2, znalosť nemeckého jazyka je výhoda
- máš znalosť rakúskej daňovej legislatívy máš tiež výhodu
- ovládaš program abas ERP, Power BI alebo Lucanet máš výhodu
- si samostatný pri práci a časovo flexibilný, spoľahlivý a precízny
- si schopný komunikovať medzi pobočkami v rôznych krajinách

- máš dôkladnú znalosť podnikovej analytiky a znalosť v oblasti controllingu

Spoločnosť MAPLAN je popredným výrobcom strojov na vstrekovanie elastomérov a expertom na 360-stupňové systémové riešenia pre poloautomatizovanú a plne automatizovanú výrobu gumových a silikónových výrobkov. Využívaním najnovších priemyselných technológií neustále riadi vývoj výrobkov a optimalizujeme vlastné výrobné postupy. Na Slovensku pôsobí od roku 2015, momentálne so 60. zamestnancami a dlhodobým perspektívnym rastom.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Michaela Koščáková
Tel.: +421907395310
E-mail: poslať životopis
ID: 4811965  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 800 EUR/mesiac