Junior účtovník / Junior accountant

Maplan s. r. o.

Miesto práce
Malacky
Termín nástupu
dohodou
Od 1 200 EUR/mesiaczákladnú mesačnú mzdu určite prispôsobíme Tvojím skúsenostiam

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť Maplan s.r.o. rozširuje svoj tím a hľadá junior účtovníka s nemeckým alebo anglickým jazykom.

Tvojou hlavnou náplňou práce v našej mladej rodinnej spoločnosti bude:
- spracovanie došlých faktúr, ich kontrola a evidencia
- predúčtovanie výrobných faktúr
- vytváranie a udržiavanie kmeňových údajov
- účtovanie cestovných výdavkov
- komunikácia s dodávateľmi
- úzka spolupráca s materskou spoločnosťou v Rakúsku

... a keďže určite vieš, čo taká práca obnáša, nepotrebuješ viac popisu.

Za tvoju prácu v mladom a úplne pohodovom kolektíve Ti okrem mzdy ponúkame:

- 13. plat vo výške 100% základnej mzdy
- bezplatné stravovanie alebo finančný príspevok
- 1 x týždenne bezplatné jazykové kurzy (AJ alebo NJ)
- flexibilný pracovný čas
- firemné teambuildingy a večierky
- ročný dochádzkový bonus
- kariérny rast

a kopec iných benefitov, ktoré Ti rada predstavím osobne.

Prepáč, že Ti celý inzerát tykám, no máme to takto všetci medzi sebou zaužívané a nebudem to pri inzeráte meniť. Každopádne, urobím všetko pre to, aby som odpovedala každému a tiež Ťa potrebujem informovať, že všetky osobné údaje, ktoré nám vo svojich materiáloch poskytneš, považujeme za dôverné v zmysle zákona o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z. z. v znení neskorších právnych predpisov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27.4.2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Účtovníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Učtovníctvo

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Bude super, ak:
- máš znalosť princípov účtovníctva
- máš zručnosť práce v Microsoft Excel
- máš výborné analytické myslenie a zmysel pre detail
- ovládaš nemecký alebo anglický jazyk na úrovni min. B2
- más skúsenosť s ERP programom (nie je podmienkou)

Spoločnosť MAPLAN je popredným výrobcom strojov na vstrekovanie elastomérov a expertom na 360-stupňové systémové riešenia pre poloautomatizovanú a plne automatizovanú výrobu gumových a silikónových výrobkov. Využívaním najnovších priemyselných technológií neustále riadi vývoj výrobkov a optimalizujeme vlastné výrobné postupy. Na Slovensku pôsobí od roku 2015, momentálne so 60. zamestnancami a dlhodobým perspektívnym rastom.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Michaela Koščáková
Tel.: +421907395310
E-mail: poslať životopis
ID: 4811913  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac