Skladník, Skladníčka

Maplan s. r. o.

Miesto práce
Priemyselná 6023, Malacky
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vyskladňovanie a zaskladňovanie artiklov zo skladu
- Príprava tovaru na expedíciu
- Príjem tovaru
- Inventúry
- Vystavovanie dodacích listov

- práca v prosperujúcej a dynamickej medzinárodnej spoločnosti
- príjemné a čisté pracovné prostredie v novej výrobnej hale
- 13. plat
- firemné benefity a prémie
- stravovanie pri pracovisku, plne hradené
- výkonnostné prémie

Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor. Životopis a súhlas na spracovanie osobných údajov posielajte na mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

- PC znalosti
- ochota a chuť pracovať
- flexibilita
- anglický, nemecký jazyk výhodou
- VZV

Spoločnosť MAPLAN je popredným výrobcom strojov na vstrekovanie elastomérov a expertom na 360-stupňové systémové riešenia pre poloautomatizovanú a plne automatizovanú výrobu gumových a silikónových výrobkov. Využívaním najnovších priemyselných technológií neustále riadi vývoj výrobkov a optimalizujeme vlastné výrobné postupy. Na Slovensku pôsobí od roku 2015, momentálne so 60. zamestnancami a dlhodobým perspektívnym rastom.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4067161  Dátum zverejnenia: 20.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac